Deloglasnik - Vodja vitkega poslovanja (m/ž) - Stari trg pri Ložu - Kovinoplastika Lož d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja vitkega poslovanja (m/ž)

Stari trg pri Ložu

Rok za prijavo:

  • Kovinoplastika Lož d.o.o.

KOVINOPLASTIKA LOŽ je mednarodno podjetje, ki je s svojimi izdelki uveljavljeno na trgih po vsej Evropi. Med našimi kupci so ugledni dobavitelji, ki z našimi industrijskimi orodji za preoblikovanje pločevine izdelujejo sestavne dele za vozila prestižnih blagovnih znamk. Pod lastno blagovno znamko ARX izdelujemo in tržimo okovja za okna ter vratne zapore, pod blagovno znamko ALVEUS pa kuhinjska pomivalna korita.

Vlagamo v znanje zaposlenih, razvoj izdelkov lastnih blagovnih znamk in novo tehnologijo. Smo izvozno naravnano podjetje, zato naše ambicije rasti vključujejo širjenje na obstoječih trgih in osvajanje novih tržišč.

Opis delovnega mesta

Zakaj imajo uspešna podjetja Lean Managerja in kaj bo Lean Manager naredil za nas?
Lean Manager ima v podjetju pomembno – taktično - vlogo pri usmerjanju, koordiniranju in izvajanju Lean korakov v skrbi za stalni razvoj sistema vitke organizacije. Sistematično analizira, ugotavlja in skrbi za optimizacijo na tehničnem področju, izboljšanju procesov, postopkov in metod stalnega izboljševanja oz. zmanjševanja izgub. Spodbuja vsakodnevno angažiranje vseh zaposlenih, da iščejo priložnosti in podajajo predloge za izboljšanje na vseh področjih, kjer je možno ustvariti pridobitve vseh deležnikov, na vseh področjih interakcije med proizvodnjo, kakovostjo, vzdrževanjem in načrtovanjem.

Glavne naloge in odgovornosti:
- razvoj in implementacija lean strategij
- analiza procesov
- vodenje projektov
- usposabljanje zaposlenih
- spremljanje kazalnikov uspešnosti
- sodelovanje z drugimi oddelki

Pogoji

Od bodočega sodelavca pričakujemo:
- univerzitetna izobrazba tehnične, poslovne ali sorodne smeri
- vsaj 3 leta izkušenj na področju implementacije Lean metodologij v proizvodnem okolju
- dobro poznavanje orodij in tehnik Lean (Kaizen, 5S, TPM, Six Sigma) ter sposobnost analize in optimizacije procesov
- odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti ter sposobnost motiviranja in vodenja timov
- proaktivnost, analitično razmišljanje in usmerjenost k doseganju rezultatov

Strokovna izobrazba:

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

- priložnost za delo v dinamičnem in inovativnem okolju z možnostjo profesionalnega razvoja in rasti
- možnosti za dodatno usposabljanje in izobraževanje na področju Lean metodologij in vodenja projektov
- prilagodljiv delovni čas in možnost oddaljenega dela, kadar je to mogoče
- polno podporo vodstva pri implementaciji Lean strategij in sodelovanje z izkušenimi strokovnjaki

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo za polni delovni čas.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije