Deloglasnik - Vodja vzdrževanja strojev in naprav (m/ž) - Stari trg pri Ložu - Kovinoplastika Lož d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja vzdrževanja strojev in naprav (m/ž)

Stari trg pri Ložu

Rok za prijavo:

  • Kovinoplastika Lož d.o.o.

KOVINOPLASTIKA LOŽ je mednarodno podjetje, ki je s svojimi izdelki uveljavljeno na trgih po vsej Evropi. Med našimi kupci so ugledni dobavitelji, ki z našimi industrijskimi orodji za preoblikovanje pločevine izdelujejo sestavne dele za vozila prestižnih blagovnih znamk. Pod lastno blagovno znamko ARX izdelujemo in tržimo okovja za okna ter vratne zapore, pod blagovno znamko ALVEUS pa kuhinjska pomivalna korita.

Vlagamo v znanje zaposlenih, razvoj izdelkov lastnih blagovnih znamk in novo tehnologijo. Smo izvozno naravnano podjetje, zato naše ambicije rasti vključujejo širjenje na obstoječih trgih in osvajanje novih tržišč.

Opis delovnega mesta

V podjetju verjamemo, da je kakovostno vzdrževanje ključnega pomena za nemoteno delovanje celotnega podjetja. Če ste strokovnjak na področju vzdrževanja, z odličnimi organizacijskimi sposobnostmi in z željo po vodenju ekipe, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Srečali se boste z naslednjimi nalogami:
- načrtovanje in razvoj sistemov za celovito proizvodno vzdrževanje za maksimalno učinkovitost
- vodenje ekipe za vzdrževanje za doseganje visoke učinkovitosti proizvodnih procesov
- analiza vzdrževalnih potreb za odločitve o vzdrževanju ali zamenjavi opreme ter zmanjšanje izpadov
- razvoj najboljših praks v vzdrževanju
- usposabljanje osebja za varno in učinkovito uporabo opreme
- organizacija elektro in strojnega vzdrževanja naprav, opreme in objektov
- sodelovanje pri rednih vzdrževalnih delih po predpisih proizvajalcev
- vodenje dokumentacije o vzdrževanju strojne opreme
- obvladovanje in analiza stroškov ter poročanje
- organizacija odpravljanja zastojev in napak v proizvodnji
- sodelovanje pri prevzemu strojev in naprav
- usklajevanje zakonsko predpisanih meritev strojev in naprav ter objektov
- naročanje potrebnega orodja in sestavnih delov orodja za vzdrževanje
- iskane novih tehnoloških rešitev za obstoječo opremo ter nove tehnologije
- udeležba v internih in eksternih procesih izobraževanja in pridobivanja novih znanj
- sodelovanje pri presojah in delovanje v skladu z obstoječimi standardi v podjetju
- izvajanje drugih nalog glede na potrebe poslovnega procesa

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- višješolski strokovni program tehnične ali druge ustrezne smeri alternativa Srednja strokovna izobrazba tehnične ali druge ustrezne smeri
- komunikacijske spretnosti
- računalniška pismenost (poznavanje MS Office; osnovno poznavanje SAPa - ni pogoj)
- tri leta delovnih izkušenj

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Kaj vam naše podjetje nudi?
- strokovni in osebni razvoj
- dinamično in ustvarjalno delovno okolje, vpetost v mednarodno poslovno mrežo
- stimulativno plačilo, vezano na poslovno uspešnost in dosežene rezultate
- možnost napredovanja

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas