Deloglasnik - Prodajnik logističnih storitev (m/ž) - Zgornji Brnik - Delta Transportni Sistem - DTS d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajnik logističnih storitev (m/ž)

Zgornji Brnik

Rok za prijavo:

  • Delta Transportni Sistem - DTS d.o.o.

Delta Transportni Sistem - DTS d.o.o., del Delta Holdinga, enega največjih poslovnih sistemov v regiji, vabi k sodelovanju dinamičnega in motiviranega prodajnika logističnih storitev.

Opis delovnega mesta

Kaj boste počeli?
- komercialne aktivnosti s strankami in partnerji
- komunikacija in sodelovanje s strankami
- pridobivanje novih poslov in naročil
- razvoj prodajnih procesov

Lokacija dela: Na terenu in enkrat tedensko na sedežu podjetja (Letališče Brnik).

Pogoji

Pričakujemo:
- predhodne izkušnje v logistiki niso nujne (če jih imate, super!).

Izbrani kandidat bo imel priložnost mesečnega uvajanja in spoznavanja logističnih procesov.

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za polni delovni čas
- kombinacija dela na terenu in v pisarni (enkrat tedensko na sedežu podjetja na letališču brnik)
- zagotovljen službeni avto, ki ga lahko uporabljate tudi v zasebne namene
- stimulativno plačilo, ki je vezano na dosežene prodajne rezultate

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas