Deloglasnik - Natakar v hotelskem baru / Waiter (m/ž) - Ljubljana - Hotel Mons d.o.o.
Pošlji prijatelju

Natakar v hotelskem baru / Waiter (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Hotel Mons d.o.o.
  • Naslov: Pot za Brdom 4, 1000 Ljubljana
  • Telefon: 030 666 715

Ste pripravljeni postati del ekipe največje hotelske verige na svetu?

Marriott International Inc. v svoj portfelij vključuje kar 32 najbolj zaželenih hotelskih znamk in šteje več kot 8.700 hotelov v več kot 139 državah. Ekipa hotela Four Points by Sheraton Ljubljana Mons je s predanimi in profesionalnimi sodelavci, ki srčno sledijo temeljnim vrednotam blagovne znamke ''Honest, Uncomplicated, Comfort'' in vodilu, da gostom dostavijo nepozabno doživetje, postala soustvarjalec globalnih sprememb dinamičnega hotelirstva. Soustvarjajte to zgodbo skupaj z nami!

Želite goste prebuditi z dišečo kavo, jim ponuditi rogljiček, naravni sok ali pa jim ob zaključku dneva postreči z žlahtno kapljico in odličnim koktejlom?

Hotel Four Points by Sheraton Ljubljana Mons vas vabi k prijavi za delovno mesto, ki vam omogoča prav to!

Vaše naloge bodo:

  • aktivna prodaja ponudbe hotela,
  • ureditev bara,
  • dnevno seznanjenje s ponudbo hrane in pijač,
  • sprejem gostov in naročil za hrano in pijačo,
  • postrežba pijače in prigrizkov,
  • obračun konzumacij z gosti,
  • predaja iztržkov,
  • medsebojna solidarnost in pomoč pri delu,
  • sprotno odpravljanje reklamacij v zadovoljstvo gostov.

Kaj pričakujemo:

  • srednješolska izobrazba,
  • osnovno znanje poznavanja vin, barskih pijač in kulinarike,
  • delovne izkušnje v strežbi (zaželjeno izkušnje v baru)
  • prijaznost, komunikativnost, poštenost in vestnost pri delu,
  • odlično znanje slovenskega in angleškega jezika, znanje drugih tujih jezikov je prednost,
  • pozitivna naravnanost
Nudimo vam delo v dinamičnem, mednarodnem delovnem okolju, ki vas profesionalno in osebnostno bogati. S svojim znanjem, kompetencami in predanostjo do dela boste s pomočjo ekipe dosegali zastavljene cilje in pričakovane rezultate.

Delo se opravlja v hotelskem baru. Gre za dvoizmensko delo.

V hotelu zaposlenim nudimo organiziran obrok (tako v dopoldanski kot popoldanski izmeni), zaposlenim pa nadomestilo za prehrano na delu tudi izplačamo (skladno s kolektivno pogodbo za gostinstvo in turizem).

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik najkasneje do 15.11.2024. Lahko tudi pokličete na telefonsko številko 030 666 715.