Deloglasnik - Zdravstveni administrativni sodelavec v kirurški pisarni (m/ž) - Jesenice - SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE

Zdravstveni administrativni sodelavec v kirurški pisarni (m/ž)

Jesenice

Rok za prijavo:

  • SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
  • Telefon: 04 586 82 16

Opis delovnega mesta

- pisanje izvidov po nareku ter zvočnem zapisu
- urejanje dokumentacije za paciente
- uvrščanje pacientov v čakalno vrsto
- obračun storitev
- izvajanje ostalih administrativnih del
- na tem delovnem mestu cenimo fleksibilnost, prilagodljivost, organiziranost in potrpežljivost

- izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna; Tajniško in administrativno delo

Smo ekipa srčnih in predanih sodelavcev in v našo ekipo vabimo vse, ki:
- radi delate v timu
- ste komunikativni in imate sposobnost hitrega reagiranja
- imate radi administrativno delo
- ste natančni in odgovorni

Od kandidata pričakujemo:
- razvite veščine komuniciranja
- urejenost in psihično stabilnost
- tolerantnost in prijaznost
- sposobnost samostojnega in timskega dela
- samoiniciativnost, natančnost in doslednost

Vloga naj vsebuje:
- življenjepis (zaželeno v kronološki obliki)
- dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Angleški (osnovno), Slovenski (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas, za polni delovni čas
- izmensko delo (pretežno dopoldne, občasno popoldne)
- poskusno delo 2 meseca ter mentorja v času uvajanja v delo
- veliko možnosti za strokovna izobraževanja
- skrb za zdravje na delovnem mestu
- ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata družini prijazno podjetje

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije