Deloglasnik - Komercialist za področje javnih naročil (m/ž) - Ljubljana - Gamat d.o.o.
Pošlji prijatelju

Komercialist za področje javnih naročil (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Gamat d.o.o.

Kdo smo?
Gamat d.o.o. je podjetje z več kot 33-letno tradicijo na slovenskem trgu, ki ga vodi mlado in ambiciozno vodstvo. Naš glavni fokus je prodaja zaščitne opreme, predvsem gasilske opreme. Poleg tega se lotevamo novega projekta prodaje gasilskih in reševalnih vozil, zato iščemo osebo, ki bo pripravljena sodelovati pri novih izzivih in rasti podjetja. Naše stranke so gasilska društva, občine, varnostne službe, podjetja in posamezniki, ki cenijo kakovostno zaščitno in delovno opremo.

Opis delovnega mesta

Ste izkušeni na področju priprave dokumentacije za javne razpise in si želite postati del rastočega in razvijajočega podjetja? Ste samoiniciativni, organizirani in zanesljivi, hkrati pa cenite timsko delo? Potem vas vabimo, da se pridružite naši ekipi!

Opis delovnega mesta:
Iščemo motivirano in izkušeno osebo za vodenje javnih naročil, ki bo sodelovala pri pripravi ponudb in spremljanju postopkov za področje osebne zaščitne opreme ter tehničnih vozil. Vaša vloga bo ključna pri optimizaciji postopkov ter koordinaciji s potencialnimi naročniki, dobavitelji in internimi oddelki podjetja. Nudimo vam priložnost, da oblikujete in razvijate to področje ter vzpostavite dolgoročna partnerstva.

Vaše glavne naloge bodo:
- priprava in oddaja dokumentacije za javna naročila v skladu z zakonodajo
- aktivno spremljanje razpisov in priprava ponudb za sodelovanje na javnih naročilih
- komunikacija in usklajevanje z dobavitelji
- analiza trga ter iskanje novih poslovnih priložnosti
- sodelovanje z naročniki ter interno s sodelavci
- skrb za spoštovanje rokov in pravil v postopkih javnih naročil
- vodenje evidence in priprava poročil o izvedenih javnih naročilih

Lokacija dela: Sedež podjetja v Ljubljani.

Pogoji

Pričakujemo:
- Vsaj VI. stopnjo izobrazbe (ekonomija ali druga ustrezna smer)
- najmanj 3 leta izkušenj na podobnem delovnem mestu
- dobro poznavanje zakonodaje s področja javnih naročil
- odlične organizacijske in komunikacijske veščine
- natančnost, samoiniciativnost in zanesljivost
- sposobnost hitrega prilagajanja in sodelovanja v timu
- aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika (pisno in ustno)
- odlično poznavanje orodij MS Office

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno), Slovenski (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- zaposlitev za določen čas 1 leto z možnostjo podaljšanja in zaposlitve za nedoločen čas (poskusna doba: 3 mesece)
- dinamično delovno okolje z možnostjo strokovnega razvoja
- delo v uveljavljenem podjetju s stabilno rastjo in ambicioznimi projekti
- možnost dodatnih izobraževanj in strokovnih usposabljanj
- stimulativno plačilo in možnost dodatnih nagrad glede na uspešnost
- izplačilo polne malice in nadpovprečnega regresa za letni dopust
- urejeno delovno okolje z možnostjo priprave malice na delovnem mestu
- neomejena kava in čaj za dodatno energijo
- delovni čas: polni delovni čas (40 ur na teden), enoizmenski delovnik od ponedeljka do petka
- pričetek dela: čim prej

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas