Deloglasnik - Prodajalec - servisni svetovalec (m/ž) - Ljubljana - Pro-bat d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajalec - servisni svetovalec (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

Podjetje PRO - BAT d.o.o. je specializirano podjetje za prodajo in servis akumulatorjev. V naši ponudbi imamo akumulatorje za osebna vozila, motorna kolesa, gospodarska vozila, navtiko, caravaning, solarne sisteme in industrijo. Program akumulatorjev dopolnjujemo s široko ponudbo polnilcev za akumulatorje in baterije ter z vsemi deli za fotovoltaiko. Z akumulatorji oskrbujemo mnoge avto-električne delavnice, serviserje vozil, trgovce z avto-deli itd. Pester izbor naših artiklov prodajamo tudi v naši trgovini v Logatcu, IOC Zapolje III 8 in v spletni prodaji. Podjetje PRO-BAT d.o.o. poleg oskrbe z akumulatorji v vozilih nudi podjetjem tudi celovito rešitev za napajanje alarmov, zasilnih razsvetljav, UPS naprav, dvižnih ploščadi, čistilnih strojev ter električnih viličarjev.

Opis delovnega mesta

- izdelava in posredovanje ponudb blaga in storitev
- svetovanje strankam
- demonstracija in prodaja blaga (akumulatorji, solarni program...)
- svetovanje in prodaja nadomestnih delov
- koordinacija med servisom in prodajo
- odpiranje delovnih nalogov z opisom popravil v skladu z zahtevami stranke
- pomoč pri reševanju reklamacij
- montaža akumulatorjev in solarnih sistemov

Pričakujemo najmanj IV. stopnjo izobrazbe, prednost tehnična ali elektro smer ali (pogojno) komercialna smer. Tehnično predznanje ni obvezno, nudimo možnost učenja in priučitve.

Od vas pričakujemo:
- komunikativnost, odlične prodajne sposobnosti
- urejenost in veselje za delo s strankami kot tudi v timu
- vozniški izpit B kategorije
- obvladanje računalniških programov MS Office
- znanje slovenskega in vsaj osnovno znanje angleškega jezika
- priporočene so ročne spretnosti, predvsem uporaba ročnega orodja

Odgovorne in prepričljive kandidate vljudno vabimo, da prijave z življenjepisom in dokazili o strokovnosti pošljete preko portala Deloglasnik.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- samostojno in dinamično delo v uspešnem kolektivu
- priložnost za profesionalni razvoj in osvojitev novih znanj
- delo za določen čas z 2-mesečnim poskusnim delom in možnostjo dolgoročne zaposlitve
- dobre delovne pogoje in stimulativno plačilo

Vrsta zaposlitve:

Določen čas