Deloglasnik - Šankist (m/ž) - Ljubljana - ROGOVA d.o.o. - Kavarna Rog
Pošlji prijatelju

Šankist (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ROGOVA d.o.o. - Kavarna Rog

Opis delovnega mesta

Vabljeni vsi, ki si želite opravljati delo v urejenem okolju, kjer sledimo najnovejšim trendom v gostinstvu. Naša arhitekturno nagrajena notranjost in prenovljena terasa privabljata redne goste, ki cenijo estetiko in uživajo v kvalitetni hrani.

Kaj delo obsega:
- priprava toplih in hladnih napitkov
- vzdrževanje urejenosti delovnega mesta, restavracije, okolice in personalnih prostorov
- pomivanje posode
- vodenje ustreznih evidenc

Za bolj motivirane pa tudi:
- naročanje pijače in trgovskega blaga
- vodenje racionalnih zalog, pravilno skladiščenje po sistemu FEFA
- sestavljanje delovnih razporedov

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- vsaj 6 mesecev delovnih izkušenj
- znanje slovenskega ali angleškega jezika
- znanje latte-arta
- poznavanje osnovnih koktejlov
- veselje do dela v timu
- sposobnost dela pod obremenitvijo
- samostojnost, zavzetost in delovna motivacija
- občutek za red, čistočo in urejenost delovnih prostorov
- poznavanje osnov bontona

Ekstra bonus:
- III. stopnja gostinske ali živilske smeri
- poznavanje HACCP-a
- opravljen zdravstveni pregled za delavce v živilski stroki
- spremljanje strokovne literature / novosti na področju Mixology

Odgovornosti:
- točen prihod na delo po razporedu
- priprava na delo po pravilniku
- izvajanja poslovanja v skladu z zakoni, predpisi in standardi, odgovornost pri pripravi pijače in prodaji živil

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

Kaj nudimo:
- zaposlitev za nedoločen delovni čas s poskusnim obdobjem ali delo preko s.p.-ja
- redno plačilo
- dodatno letno stimulacijo
- minimalno 21 dni dopusta
- možnost usposabljanja s svojega področja dela
- nagrajena samoinciativnost in možnost hitrega napredovanja
- osebni pristop do zaposlenih
- fleksibilnost urnikov
- stimuliranje dejavnosti v prostem času
- urejeno in stimulatino delovno okolje
- cenjenje Well beinga

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas, Partnersko sodelovanje

Druge informacije

Kategorije:

Turizem in gostinstvo

Kraj dela:

Osrednjeslovenska

Partnersko sodelovanje ni delovno razmerje v smislu Zakona o delu, temveč nezavezujoč odnos med dvema ali več pravnimi osebami v smislu določb Zakona o obveznih obveznostih.