Deloglasnik - Poslovni sekretar / Knjigovodja (m/ž) - Ljubljana - TRUDEN&TRUDEN – R, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Poslovni sekretar / Knjigovodja (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • TRUDEN&TRUDEN – R, d.o.o.

Smo računovodski servis Truden & Truden - R d.o.o. z dolgoletno tradicijo, ki si je z zanesljivim in kvalitetnim opravljanjem računovodskih in poslovnih storitev ter storitev na področju finančnega in davčnega svetovanja pridobil poslovne partnerje po vsej Sloveniji. Vodimo računovodstvo za različne organizacijske oblike po ZGD, javne zavode, zasebne zavode, ustanove, društva..

Opis delovnega mesta

Področje dela:
- splošno pisarniško poslovanje
- sprejem strank in poslovnih partnerjev
- vpisovanje vseh prispelih dokumentov v podjetje
- opravljanje plačilnega prometa
- priprava pooblastil za različne namene
- skrb za urejenost pisarniških prostorov in naročanje pisarniškega materiala
- priprava izvršb
- pomoč računovodjam

Kraj dela: Ljubljana na sedežu družbe.

Pogoji

Kaj podjetje pričakuje od kandidatov
- pričakujemo pozitivno, komunikativno, natančno, samoiniciativno in samostojno osebo
- sposobnost timskega dela in organizacijske sposobnosti
- ciljna usmerjenost k reševanju problemov, odzivnost in natančnost
- odlično znanje Microsoft Office paketa
- zaželeno je poznavanje programa VASCO
- prednost imajo kandidati/ke, ki jih to delo veseli in imajo izkušnje na tem področju
- prednost imajo motivirane osebe, ki so se pripravljene učiti in graditi kariero v računovodstvu

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Kaj podjetje kandidatu/om ponuja:
- konkurenčno plačilo
- izobraževanje in strokovno izpopolnjevanje
- samostojno delo v stabilnem in uspešnem podjetju
- možnost napredovanja in karierno priložnost
- okolje, kjer vladajo dobri medsebojni odnosi in timski duh
- zaposlitev za nedoločen čas
- poskusno delo (napišite število mesecev) 6 mesecev
- poln (8 urni) delavnik
- delovni čas od 7-9 ure in do 15-17 ure
- enoizmensko delo
- delo za polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas