Deloglasnik - Receptor (m/ž) - Dobrna - Terme Dobrna d.d.
Pošlji prijatelju

Receptor (m/ž)

Dobrna

Rok za prijavo:

  • Terme Dobrna d.d.

Opis delovnega mesta

Ste ljubitelj gostoljubja in radi ustvarjate nepozabne izkušnje za goste?
Imamo odlično priložnost za vas!

Naš hotel išče motiviranega in strastnega posameznika, ki se želi pridružiti naši recepcijski ekipi. Če imate radoveden duh, se radi srečujete z ljudmi in imate veselje do dela v dinamičnem okolju, vas vabimo, da postanete del našega uspešnega tima.

Iščemo zanesljivega in energičnega Receptorja (m/ž), ki bo postal nepogrešljiv del naše ekipe.

Obseg dela:
- delo na hotelski recepciji
- izvajanje nalog v skladu s standardi, ki so potrebni za tekoče in kvalitetno delo receptorja
- obračunavanje hotelskih storitev
- aktivna koordinacija in sodelovanje ter usklajevanje s drugimi enotami
- usmerjanje gostov v termah in druge prostore

Kraj opravljanja dela: Dobrna (Savinjska regija).

- izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Hotelirstvo in gostinstvo.

Pričakujemo:
- znanje slovenskega jezika
- zaželeno znanje italijanskega in nemškega jezika
- delo s programom ROS (je prednost)
- pozitiven odnos do dela in strank ter želja po učenju in razvoju
- odlične komunikacijske veščine in sposobnost delovanja v dinamičnem okolju
- zaželen lasten prevoz

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Italijanski (prednost), Nemški (prednost), Slovenski (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 4 mesece
- triizmensko delo
- možnost osebnega in strokovnega razvoja

Tvoji dodatni bonusi:
- uspešnost se nagrajuje
- ob koriščenju storitev ali nakupu izdelkov Term Dobrna te čakajo posebni popusti za zaposlene
- ugodnejše letovanje v partnerskih hotelih

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije