Deloglasnik - Sobar / Sobarica - Ljubljana - Mestni pristan d.o.o.
Pošlji prijatelju

Sobar / Sobarica

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Mestni pristan d.o.o.

Opis delovnega mesta

V urejenem in omikanem okolju petzvezdičnega hotela in restavracije Zlata ladjica v Ljubljani ambiciozna ekipa v svoje vrste vabi zanesljivo in odgovorno sodelavko oziroma sodelavca, ki bi jo oz. ga veselilo delo v ekipi Zlate ladjice.

Vaše delo bo obsegalo:
- skrb za čistočo in pospravljanje hotelskih sob, prostorov in pohištva v hotelu
- čiščenje javnih in servisnih delov zgradbe
- zagotavljanje ustreznih standardov hotela s področja opravljanja dela
- vodenje evidence potrebnega materiala za nemoteno opravljanje dela
- komunikacijo z vsemi ostalimi oddelki delodajalca
- obveščanje oziroma prijava potrebnih vzdrževalnih del odgovornim
- druga dela po nalogu in navodilu nadrejenega in direktorja

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- prijaznost in komunikativnost
- urejenost in sposobnost dela v timu
- visoko stopnjo samostojnosti
- odgovorno ravnanje z vso hotelsko opremo

- sklenitev delovnega razmerja za nedoločen čas s polnim delovnim časom in dvomesečnim poskusnim delom
- stimulativno plačilo z vsemi dodatki
- stabilen urnik dela preko celega leta
- dinamično in razgibano delo v urejenem, ustvarjalnem in prijetnem delovnem okolju
- osebnostno rast v ambicioznem mladem kolektivu

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije