Deloglasnik - Ključavničar (m/ž) - Mala Bukovica - EURO GV, PROIZVODNJA IN STORITVE D.O.O.
Pošlji prijatelju

Ključavničar (m/ž)

Mala Bukovica

Rok za prijavo:

  • EURO GV, PROIZVODNJA IN STORITVE D.O.O.
  • Naslov: Mala Bukovica 2, 6250 Ilirska Bistrica
  • Spletna stran: https://www.eurogv.com/

Euro GV d.o.o. je Slovensko podjetje katerega glavne dejavnosti podjetja so snovanje, izdelava in prodaja GASILSKIH NADGRADENJ in OPREME. Ustanovljeno je bilo leta 2003. Od takrat je bilo izdelanih več kot 250 gasilskih in drugih specialnih vozil, od tega že preko 40 za tujino.

Podjetje se ponaša z oddelkom lastne konstrukcije in razvoja. Vsako vozilo je unikaten izdelek in je plod inovativnih idej, dolgoletnega znanja in želja posameznega kupca.

Podjetje razpolaga z različnimi visoko tehnološkimi CNC obdelovalnimi stroji in opremo, ki jih vedno znova posodabljamo.

Več o nas

Kraj opravljanja dela: Mala Bukovica

Delovne naloge:

  • Izdelava manjših nadgradenj.
  • Limanje aluminijske pločevin.
  • Fugiranje različnih pločevin.
  • Obdelava poliestra.
  • Varjenj malih rezervoarjev.

Pričakujemo:

  • znanje, ki ga zahteva delovno mesto, in najmanj 1-letne izkušnje enakega / primerljivega delovnega mesta.

Nudimo:

  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja po preizkusni dobi.
  • Polni delovni čas.
  • 1-izmensko delo.
  • Redno plačilo z nagrajevanjem.
  • Vikendi in prazniki so dela prosti.
  • Urejeno parkirišče pri podjetju.
  • Prijeten kolektiv.
  • Dolgoročno sodelovanje.

Ustrezne kandidate vabimo k čimprejšnji prijavi preko portala Deloglasnik.