Deloglasnik - Vodja lekarne (m/ž) - Grosuplje - Lekarna Ljubljana
Pošlji prijatelju

Vodja lekarne (m/ž)

Grosuplje

Rok za prijavo:

  • Lekarna Ljubljana

Opis delovnega mesta

V največjem javnem lekarniškem zavodu v Sloveniji zaposlimo vodjo Lekarne Grosuplje (m/ž).

Vaše delo bo zajemalo:
- vodenje delovnega procesa in poslovanja lekarne: (načrtovanje, organiziranje, izvajanje, spremljanje in koordiniranje lekarniške dejavnosti v organizacijski enoti v skladu z zakoni, statutom zavoda in sklepi sveta zavoda
- predlaganje poslovne politike, načrta delovnega programa in razvoja lekarne ter ukrepov za njihovo izvajanje
- zagotavljanje strokovnega, etičnega, odgovornega in kakovostnega izvajanja lekarniške dejavnosti z namenom varovanja in ohranjanja javnega zdravja
- zagotavljanje strokovne neodvisnost farmacevtskih strokovnih delavcev v skladu z njihovimi pristojnostmi
- zagotavljanje farmacevtskim strokovnim delavcem dostopa do neodvisne strokovne literature in podatkovnih zbirk, dostopnih v RS
- naročanje in zagotavljanje kakovostne in ustrezne preskrbe z zdravili in drugimi izdelki za podporo zdravljenja in ohranitev zdravja, ki so dostopni na trgu v RS
- sodelovanje z drugimi organizacijskimi enotami na svojem delovnem področju
- pripravljanje standardnih operacijskih postopkov. evidenc in strokovnih navodil na svojem delovnem področju

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- strokovni naslov magister/magistra farmacije (mag. farm.) s strokovnim izpitom
- veljavno licenco za izvajanje lekarniške dejavnosti
- najmanj 5 let delovnih izkušenj na področju lekarniške dejavnosti
- vodstvene in organizacijske veščine
- zanesljivost, komunikativnost in timska naravnanost

V kolikor ste magister farmacije z licenco in najmanj petimi leti delovnih izkušenj na področju lekarniške dejavnosti, vas vabimo, da postanete del našega kolektiva.

Pisne prijave nam pošljite preko portala Deloglasnik. Prijava naj vsebuje:
- življenjepis
- izjavo, da niste v delovnem ali pogodbenem razmerju pri pravnih ali fizičnih osebah, ki opravljajo dejavnost izdelovanja zdravil ali dejavnost prometa na debelo z zdravili, nimate lastniškega deleža ali lastništva z možnostjo vpliva pri proizvajalcu zdravil oziroma pri delodajalcu, ki je s temi osebami povezana družba v skladu s predpisi, ki urejajo gospodarske družbe
- potrdilo Ministrstva za pravosodje, da niste bili pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, in da niste bili obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev

Strokovna izobrazba:

VIII/1. magisteriji znanosti

Delovne izkušnje (v letih):

5

Kaj vam ponujamo

Ponujamo vam:
- delo v največjem lekarniškem javnem zavodu v Sloveniji z možnostjo profesionalnega razvoja
- pogodbo za nedoločen čas s polnim delovnim časom z imenovanjem na vodilno delovno mesto

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas