Deloglasnik - Farmacevtski tehnik (m/ž) - Ljubljana - Lekarna Ljubljana
Pošlji prijatelju

Farmacevtski tehnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Lekarna Ljubljana

Opis delovnega mesta

V največjem javnem lekarniškem zavodu v Sloveniji zaposlimo farmacevtskega tehnika (m/ž).

Vaše delo bo zajemalo:
- svetovanje in izdajanje zdravil, ki se izdajajo brez recepta v lekarnah, pod nadzorom farmacevta
- svetovanje in izdajanje zdravil, ki se izdajajo brez recepta v lekarnah in specializiranih prodajalnah
- svetovanje in izdajanje medicinskih pripomočkov brez in na naročilnico za MP, izdelkov za podporo zdravljenja in ohranitev zdravja, biocidov in živil za posebne zdravstvene namene
- sodelovanje pri prevzemu in shranjevanju zdravil, galenskih izdelkov, medicinskih pripomočkov, sredstev za nego in varovanje zdravja, biocidov, substanc za farmacevtsko uporabo ter predmetov splošne rabe na drobno
- priprava zdravil, medicinskih pripomočkov, sredstev za nego in varovanje zdravja, biocidov, predmetov splošne rabe na naročilnico za zunanje kupce, pod nadzorom farmacevta
- izdelovanje enostavnih magistralnih pripravkov, ki ne vsebujejo učinkovin z narkotičnim delovanjem
- čiščenje delovnih naprav in aparatur, nadzor nad čiščenjem posode in pribora, sterilizacija posode in pribora
- poročanje o neželenih učinkih zdravil, izdelkov za nego in varovanje zdravja ali sumu nanje

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- strokovni naslov farmacevtski tehnik
- zaključeno pripravništvo in strokovni izpit
- komunikativnost in veselje do dela s strankami
- sposobnost samostojnega in timskega dela
- natančnost in odgovornost

Ste farmacevtski tehnik z opravljenim strokovnim izpitom? Potem vas vabimo, da nam pošljete prijavo na delovno mesto.

Kaj vam ponujamo

Ponujamo vam:
- takojšnjo zaposlitev v prijetnem kolektivu
- delo v največjem lekarniškem javnem zavodu v Sloveniji in
- možnost profesionalnega razvoja

Nudimo takojšnjo zaposlitev, možnost napredovanja in nenehnega strokovnega izpopolnjevanja.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije