Deloglasnik - Vzdrževalec sončnih elektrarn (m/ž) - Kranj - Gorenjske elektrarne d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec sončnih elektrarn (m/ž)

Kranj

Rok za prijavo:

  • Gorenjske elektrarne d.o.o.

Smo uspešno, urejeno podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo električne energije iz obnovljivih virov energije. Z namenom doseganja ciljev družbe na področju rabe obnovljivih virov in učinkovite rabe energije v svoj kolektiv vabimo samostojnega in samoiniciativnega sodelavca, s katerim bomo tudi v prihodnje uresničevali ambiciozne načrte družbe.

Opis delovnega mesta

Pridružite se dinamični ekipi za opravljanje naslednjih del:
- opravljanje vzdrževalnih del na sončnih elektrarnah
- urejanje in vzdrževanje delovnega okolja
- urejanje evidenc
- sodelovanje v nabavnih postopkih
- opravljanje drugih del v okviru strokovne usposobljenosti

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- vsaj 4. stopnjo izobrazbe tehnične smeri
- vozniški izpit B kategorije

Poleg navedenega od vas pričakujemo zavzetost in motivacijo za delo, pripravljenost za sodelovanje in prevzemanje odgovornosti, prizadevanje za odličnost, strokovnost in kakovost, prijaznost ter odprtost do sodelavcev in strank, pozitiven odnos do sprememb ter sveže ideje in energijo.

Zainteresirani svojo prijavo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov:
Gorenjske elektrarne, d. o. o., Stara cesta 3, 4000 Kranj s pripisom: »za razpis VZDRŽEVALEC SONČNIH ELEKTRARN«.

K življenjepisu priložite izpolnjen zaposlitveni vprašalnik, ki ga najdete na spletnem naslovu Zaposlovanje v Skupini Elektro Gorenjska | Elektro Gorenjska - https://www.elektro-gorenjska.si/o-skupini/zaposlovanje-v-skupini-elektro-gorenjska.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

Ponujamo vam:
- prijetno in urejeno delovno okolje
- možnost stalnega izpopolnjevanja ter-
- možnost stimulativnega plačila in napredovanja

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas z dvomesečnim poskusnim delom za polni delovni čas.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije