Deloglasnik - Vzdrževalec - monter strojev na terenu (m/ž) - EU - Šraml d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec - monter strojev na terenu (m/ž)

EU

Rok za prijavo:

  • Šraml d.o.o.

Sraml je družinsko raziskovalno in proizvodno podjetje z več kot 30-letno tradicijo, ki se je iz majhne delavnice razvilo v vodilnega proizvajalca inovativnih strojev za predelavo sadja in vina. Smo dinamična ekipa z več kot 100 zaposlenimi, ki stremimo k stalnemu napredku in inovacijam. Z močno vertikalno integracijo, ki zajema vse od raziskav in razvoja do izdelave končnega izdelka, zagotavljamo vrhunsko kakovost in prilagodljivost naših rešitev. Ponujamo širok nabor izdelkov, vključno s stroji za predelavo sadja, polnilno opremo, procesno tehnologijo in opremo za pridelavo vina.

Zakaj se nam pridružiti? Smo podjetje, ki nenehno raste in inovira ter ponujamo odlične priložnosti za osebni in strokovni razvoj v pozitivnem delovnem okolju. Postanite del ekipe, kjer cenimo vaš prispevek, ustvarjamo vrhunske izdelke in soustvarjamo prihodnost. Če želite razvijati svoje ideje in delati na naprednih tehnologijah, je Sraml pravo mesto za vas!

Opis delovnega mesta

Sraml v svojo ekipo vabi samoiniciativno in odgovorno osebo, ki bo skrbela za montažo, zagon in servisiranje procesnih strojev ter polnilnih linij za živilsko industrijo na terenu, predvsem v tujini.

Če vam ustreza terensko in dinamično delo, predvsem v tujini, vas vabimo, da se prijavite na prosto delovno mesto vzdrževalca-monterja.

Opis delovnih nalog:
- montaža, zagon in servisiranje strojev za živilsko industrijo na terenu
- poučevanje uporabnikov o delu s stroji in dajanje napotkov za pravilno vzdrževanje
- oddaljena podpora kupcem (preko telefona, interneta)
- predstavitev delovanja strojev

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- poklicna ali srednja tehnična šola – strojna smer ali mehatronika
- znanje angleškega jezika
- zaželene delovne izkušnje s področja naprav in strojev
- odgovornost, iznajdljivost, samoiniciativnost, pragmatičnost, samostojnost
- sposobnost presoje v danih/nepredvidljivih situacijah

Kandidate, ki vas delovno mesto zanima in izpolnjujete pogoje, vabimo, da nam svojo prijavo pošljete preko portala Deloglasnik.

Jeziki:

Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- redna službena potovanja po celem svetu
- zaposlitev v stabilnem in hitro rastočem podjetju, ki ceni inovacije in razvoj
- na začetku enoletna pogodba s šestmesečno poskusno dobo, nato zaposlitev za nedoločen čas
- delo v mladem, motiviranem in prijetnem kolektivu, kjer spodbujamo sodelovanje in timsko delo
- možnost strokovnega uvajanja in pridobivanja dodatnih znanj skozi izobraževanja in usposabljanja
- redno in stimulativno plačilo, ki nagrajuje uspešnost in prispevek
- odlične priložnosti za osebni in karierni razvoj ter možnost napredovanja znotraj podjetja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije