Deloglasnik - Mizar (m/ž) - Medvode - Mizarstvo Jamnik d.o.o.
Pošlji prijatelju

Mizar (m/ž)

Medvode

Rok za prijavo:

  • Mizarstvo Jamnik d.o.o.

Opis delovnega mesta

V podjetju Mizarstvo Jamnik smo specializirani za izvedbo pohištva izdelanega po meri. Izdelujemo pohištvo za opremo poslovnih prostorov, hotelov in v manjšem obsegu privatnih naročnikov. Ponosni smo na več desetletno tradicijo, bogate izkušnje ter na dolgoletno sodelovanje z naročniki, ki nam zaupajo izvedbo najzahtevnejših projektov tako v Sloveniji kot tudi tujini.

Zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabimo novega sodelavca za opravljanje del in nalog delovnega mesta:

Mizar (m/ž).

Opis dela:
- delo v mizarski pohištveni proizvodnji
- delo na različnih lesnoobdelovalnih strojih
- opravljanje raznih ročnih mizarskih del
- delo oz. možnost priučitve dela na CNC obdelovalnem stroju
- branje načrtov
- vizualna kontrola in preverba kvalitete polizdelkov in končnih izdelkov
- občasno delo na terenu – montaža pohištva

Pogoji

Kaj pričakujemo od vas:
- strokovna izobrazba: srednje poklicno – tehniško izobraževanje - poklicna strokovna izobrazba mizarja ali lesnega tehnika oziroma možnost priučitve
- zanesljivost in odgovornost pri delu
- vztrajnost in voljo do dela
- delovne izkušnje: 2 leti delovnih izkušenj, zaželeno na področju izdelave pohištva
- znanje jezikov: slovenski jezik

Kandidate, ki vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, vabimo k prijavi preko portala Deloglasnik.

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom
- redno in stimulativno izplačilo plač in regresa
- enoizmenski delovni čas
- zanimivo in dinamično delo v podjetju, ki deluje tudi na mednarodnem področju
- delo v stabilnem podjetju in urejeni pogoje dela
- možnost osebne rasti, napredovanja in strokovnega izpopolnjevanja
- vsakodnevno topla malica
- parkirišče pred podjetjem
- delo v manjšem in prijetnem kolektivu

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije