Deloglasnik - Sodelavec v kontrolingu (m/ž) - Dob pri Domžalah - ROLTEK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Sodelavec v kontrolingu (m/ž)

Dob pri Domžalah

Rok za prijavo:

Ste analitični in vas veseli delo s številkami? A imate hkrati dobro razvite prodajne sposobnosti in komunikacijske veščine. Radi delate s tabelami in razpredelnicami ter si želite delati v podjetju, kjer lahko s svojim znanjem in zavzetostjo dosežete osebno rast ter pripomorete h nadaljnji rasti podjetja? Potem ste pravi kandidat! V kolektiv vabimo SODELVCA/-KO v KONTROLINGU. Osebo, ki je tehnična, organizirana, pozitivna, rada dela s standardi, je prodajno in ciljno usmerjena, komunikacija s strankami ji ni tuja, v veselje ji je izdelava poročil ter kontrola standardov in dokumentacije. Če se v oglasu prepoznate, Vas vabimo, da se prijavite in postanete del kolektiva ROLTEK!

Kraj dela: Dob pri Domžalah

Naloge in opis delovnega mesta:

  • Izvajanje funkcije kontrolinga; kontrola cen in priprava obračunov nestandardnih izdelkov/projektov
  • Izdelava cenikov in formuliranje prodajnih cen
  • Priprava predkalkulacij in pokalkulacij za posamezne projekte
  • Spremljanje rentabilnosti in priprava ukrepov v primerih nizke profitabilnosti projektov
  • Kalkulacije lastnih cen in priprava zahtevnih ponudb ter kontrola ponudb
  • Komunikacija s strankami
  • Podpora prodaji, svetovanje in tehnična podpora strankam
  • Izvedba letne inventure materiala
  • Vodenje ISO standardov in kontrola le teh
  • Zagotavljanje in izdelava kredibilnih, verodostojnih poročil in analiz
  • Priprava dnevnih, tedenskih, mesečnih in letnih poročil
  • Sodelovanje pri iskanju sistemskih rešitev in izboljšav procesov

Idealen kandidat:

  • Zaključeno višjo/visoko šolo – zaželena smer ekonomija/finance/matematika
  • Dobro znanje matematike in računalniških sistemov ter programov
  • Poznavanje ISO standardov
  • Veselje do dela s številkami, tabelami, analizami
  • Natančnost, odločnost, vestnost, striktnost, sistematičnost
  • Smisel za ROI rešitve
  • Organizacijske sposobnosti
  • 5 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem področju
  • Zaželeno znanje nemščine ali angleščine, znanje drugih jezikov predstavlja prednost
  • Napredno znanje Excela
  • Usmerjenost k rešitvam in nenehnim izboljšavam
  • Komunikacijske in prodajne veščine predstavljajo prednost

Ponujamo:

  • Možnost zaposlitve takoj
  • Začetno mentorstvo in celovito uvajanje v delovni proces
  • Moderniziran proizvodni proces ter dinamično delo
  • Urejeno delovno okolje in pozitiven kolektiv
  • Redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo
  • Delo s kakovostno blagovno znamko
  • Brezplačno parkirišče

Takojšnje prijave imajo prednost, zato se prijavite zdaj.

Vaše prijave pričakujemo preko povezave za prijavo.

CENIMO PRIPADNOST, ZAVZETOST IN SMO CILJNO USMERJENI.

ROLTEK d.o.o. rolete-rolo vrata, Želodnik 19, 1233 DOB pri Domžalah