Deloglasnik - Referent v prodaji (m/ž) - Vrhnika - WEBO.SI d.o.o.
Pošlji prijatelju

Referent v prodaji (m/ž)

Vrhnika

Rok za prijavo:

Podjetje WEBO se ukvarja z dobavo opreme in vozil prostovoljnim in poklicnim gasilskim enotam, prav tako pa dobavljamo opremo tudi za druge službe za zaščito in reševanje, industrijo ter javno infrastrukturo.

Opis delovnega mesta

V našem podjetju cenimo predanost, poštenost in timsko delo. Če si želite postati del naše uspešne ekipe, imamo za vas prosto delovno mesto, kjer boste lahko razvijali svoje veščine in prispevali k rasti podjetja.

Delovno mesto referenta v prodaji ni le začetek, temveč lahko predstavlja tudi prvo stopničko na poti k boljšim možnostim. Zavedamo se pomembnosti motivacije in nagrajevanja vašega truda, zato obstaja možnost napredovanja v bolje plačano mesto na področju prodaje.

Delovne naloge:
- pomoč pri urejanju dokumentacije artiklov
- podpora komercialistom pri pripravi ponudb
- podpora komercialistom pri vodenju projektov
- skrb za ažurnost podatkov v računalniško prodajnem sistemu

Predhodno splošno poznavanje prodajnega programa ni obvezno, saj vas bo z njim tekom uvajalnega obdobja spoznala naša ekipa. Kljub temu pa od kandidata pričakujemo vsaj tri leta delovnih izkušenj s področja komerciale ali vodenja projektov.

Pričakujemo:
- aktivno znanje angleškega jezika, zaželeno je znanje nemškega jezika
- računalniška pismenost in intuitivnost pri uporabi splošnih in namenskih programskih orodij
- vsaj 3 leta delovnih izkušenj, za kar se upošteva delo na področju; prodaje, marketinga ali vodenja projektov

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (napredno)

- zaposlitev za določen čas za dobo 1 leta s poskusno dobo 6 mesecev z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
- možnost napredovanja v samostojnega prodajalca
- okvirna začetna bruto plača 2.100,00 € / odvisno od nivoja znanja oziroma samostojnosti

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Plača:

Od 2100 EUR bruto

Druge informacije