Deloglasnik - Strokovni sodelavec za prodajo II/III (m/ž) - Vzhodna Slovenija - Polymetria d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec za prodajo II/III (m/ž)

Vzhodna Slovenija

Rok za prijavo:

Podjetje POLYMETRIA, distribucija in storitve, d.o.o., s sedežem v Mariboru, ki se ukvarja s prodajo visoko kvalitetnih medicinskih pripomočkov, na enem izmed glavnih projektov išče Strokovnega sodelavca za prodajo II/III (m/ž) za področje vzhodne Slovenije.

Opis delovnega mesta

- predstavlja prvi stik s partnerji in je najpomembnejša vez podjetja z zdravniki in farmacevti
- redno in dejavno obiskuje dodeljene stranke s ciljem promocije in prodaje
- zdravnike in farmacevte obiskuje, jih izobražuje, jim svetuje in predstavlja izdelke
- neposredno je odgovoren za prodajo izdelkov na Slovenskem trgu
- sodeluje pri pripravi lokalnih srečanj, delavnic in kongresov
- pripravlja mesečne plane za svoj teren ter tedenska in mesečna poročila
- sodeluje pri izdelavi standardnih operacijskih postopkov

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- 6/2 stopnja izobrazbe – farmacija, medicina ali druga ustrezna smer
- tekoče znanje slovenskega in angleškega jezika
- vozniški izpit B kategorije
- računalniška znanja (MS Office, Word, Excel, Power Point, Project, Visio, Internet)
- komunikativnost, vztrajnost, pozitivno naravnanost, željo in sposobnost po doseganju zadanih ciljev

V kolikor smo v tebi vzbudili zanimanje, te prijazno vabimo k prijavi. Pričakujemo življenjepis v Europass obliki (v slovenskem in angleškem jeziku) ter kopijo dokazil o izpolnjevanju pogojev. Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Internet

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev
- možnost za osebni in profesionalni razvoj ter karierno napredovanje
- kvartalno stimulativno nagrajevanje
- redna izobraževanja in usposabljanja s strokovnega področja z najboljšimi slovenskimi in tujimi mentorji
- službeno vozilo
- službeni računalnik in telefon

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas