Deloglasnik - Administrator (m/ž) - Ptuj - Arhi-Biro
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Administrator (m/ž)

Ptuj

Rok za prijavo:

  • Arhi-Biro

Arhi-BIRO d.o.o., je podjetje, ki se ukvarja s projektiranjem na področju Arhitekture. Podjetje je prisotno na trgu že več kot 10 let.

Opis delovnega mesta

V ekipi povprečno sodeluje 8 zaposlenih in študentov. Zavedno strmimo k dobrim medsebojnim odnosom in klimi v podjetju. V ekipi pričakujemo osebo, ki je pripravljena delati in se učiti.

Gre za delo administrativne narave, ki je vezano na upravni postopek in delno na delo s strankami. Delo zahteva organiziranje administrativnih nalog vezanih na projekte, ki so v teku, večinoma gre za upravne postopke.

Delo poteka v biroju lociranem na Ptuju.

Delo je primerno za izobražene v smeri gradbeništva, arhitekture, prava ipd. Izobrazba ni pogoj.

Pričakuje se, da si natančen-a , komunikativen-a, si se pripravljen-a učiti!

Pričakuje se :
- znanje Microsoft Office Suite (Word, Excel)
- komunikativnost in iznajdljivost
- zmožnost reševanja več nalog hkrati in znati dati prednost pomembnim nalogam
- poznavanje programov Auto-CAD in Archi-CAD (ni nujno)
- v kolikor imate izkušnje z upravnimi postopki ali izkušnje v gradbeništvu, je to velik +

Spretnosti:

Word, Excel, AutoCAD

Možnost zaposlitve za nedoločen čas, zaradi narave dela, se pričakuje uvajanje v obdobju vsaj 3-eh mesecev.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas