Deloglasnik - Posluževalec CNC stroja (m/ž) - Cerklje na Gorenjskem - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Posluževalec CNC stroja (m/ž)

Cerklje na Gorenjskem

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje z več kot 25-letno tradicijo delovanja. Naša glavna dejavnost je posredovanje na področju zaposlovanja, izvajanje kadrovskih storitev, izobraževanja ter svetovanje. Strokovne rešitve, ki jih ponujamo v okviru naših storitev, so plod domačega znanja in izkušenj ob nenehnem spremljanju ter proučevanju najboljših praks iz razvitega sveta.

Za podjetje, ki se ukvarja z razvojem in izdelavo kmetijskih strojev za mehansko obdelavo tal, iščemo posluževalca CNC stroja.

Delovne naloge:

  • Posluževanje CNC proizvodnega stroja oziroma proizvodne linije,
  • Nastavljanje in pripravljanje CNC stroja,
  • Izvajanje kontrole in osnovno vzdrževanje stroja,
  • Pripravljanje in menjava orodja za obdelavo.

Delo poteka v 2 izmenah.

Pogoji in pričakovanja:

  • Izkušnje niso pogoj - delovno mesto je primerno za začetnike.
  • Izkušnje z uporabo ročnega orodja.
  • Odgovorno osebo željno novih znanj in s pozitivno naravnanostjo do dela in kolektiva.

Ponujamo vam:

  • Delo pri priznanem slovenskem delodajalcu z dolgoletno tradicijo.
  • Zaposlitev DIREKTNO v podjetju za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev.
  • Malica 7,00€/dan, prevoz na delo 0,21€/km.
  • Stimulativno nagrajevanje glede na individualno in skupinsko delovno uspešnost.
  • Druženje in povezovanje ob piknikih in izletih.
  • Letna izobraževanja in možnost osebnega razvoja.