Deloglasnik - Računovodja (m/ž) - Žalec - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Računovodja (m/ž)

Žalec

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje z več kot 25-letno tradicijo delovanja. Naša glavna dejavnost je posredovanje na področju zaposlovanja, izvajanje kadrovskih storitev, izobraževanja ter svetovanje. Strokovne rešitve, ki jih ponujamo v okviru naših storitev, so plod domačega znanja in izkušenj ob nenehnem spremljanju ter proučevanju najboljših praks iz razvitega sveta.

Za našega naročnika, uspešno podjetje na področju hotelirstva in gostinstva, iščemo novega sodelavca za delo v računovodstvu.

Delovne naloge:

  • Knjiženje računovodske dokumentacije v glavno knjigo in v pomožne računovodske evidence,
  • vodenje registra osnovnih sredstev,
  • materialno poslovanje,
  • izdelava davčnih in računovodskih obračunov, poročil (DDV, DDPO, INTRASTAT, VIES),
  • redno in ažurno spremljanje poslovanja in poslovnih rezultatov podjetja ter poročanje lastniku,
  • izdelava letnih računovodskih in davčnih poročil za AJPES, FURS,
  • priprava obdobnih poročil in analiz za potrebe poslovodstva,
  • načrtovanje in spremljanje denarnih tokov,
  • spremljanje zakonodaje in druge naloge po navodilih nadrejenega.
  • sodelovanje pri revizorskih in morebitnih drugih pregledih,
  • priprava obračunov plač,
  • kontrola in pregled odprtih postavk,
  • usklajevanje odprtih postavk z poslovnimi partnerji (IOP),
  • poročanja za Banko Slovenije, SURS ter drugim državnim organom,
  • priprava mesečnih bilanc ter delitev po stroškovnih mestih,
  • komunikacija s poslovnimi partnerji,
  • spremljanje poslovne in davčne zakonodaje.

Pogoji in pričakovanja:

  • 4+ leta dokazljivih izkušenj v računovodstvu na vseh področjih,
  • odlično poznavanje računovodskih in finančnih procesov (izdelava in zaključevanje finančnih poročil),
  • poglobljeno poznavanje Microsoft Excela,
  • komunikativnost ter pozitivna naravnanost,
  • samostojnost, redoljubnost, natančnost, zanesljivost, vestnost.
  • vozniško dovoljenje B kategorije.

Iščemo sodelavca(-ko), ki/je:

  • je samostojen, natančen, zanesljiv, odgovoren, predan delu in prijazen,
  • je dobro organiziran,
  • je samoiniciativen in fleksibilen,
  • ima pozitiven odnos do dela in ljudi,
  • pripravljen nadgraditi svoje znanje in izkušnje.

Ponujamo vam:

  • nadpovprečno plačilo v panogi,
  • enoizmensko delo (sobote, nedelje in prazniki prosto),
  • zaposlitev s polnim delovnim časom za nedoločen čas s poskusnim delom 3 mesece,
  • delo v uspešnem podjetju,
  • prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje,
  • toplo malico znotraj podjetja,
  • brezplačno parkirišče.