Deloglasnik - Asistent v komerciali (m/ž) - Ljubljana - WORKFORCE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Asistent v komerciali (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • WORKFORCE d.o.o.

Smo regionalno podjetje za upravljanje človeških virov, ki deluje v državah regije Adria – v Sloveniji, Srbiji, Bosni in Hercegovini, Hrvaški, Črni gori, Makedoniji in Albaniji. Imamo več kot dvajset let izkušenj. Dnevno poslujemo z več kot 1.000 strankami in 12.000 poslovnimi partnerji.

Nudimo storitve po meri za zaposlovalce in iskalce zaposlitve. Poiščemo enega ali več sodelavcev. Izvajamo prilagojeno ali trajno zaposlovanje, upravljamo s človeškimi viri, nudimo pravno podporo, podporo pri obračunu plač in zagotavljanju skladnosti poslovanja.

Iskalcem zaposlitve pomagamo načrtovati poklicno pot in poiskati najbolj ustrezno zaposlitev.

Naš cilj je pomagati pri rasti poslovanja in poklicni rasti.

Opis delovnega mesta

Uspešno podjetje, ki se ukvarja z distribucijo izdelkov, v svoje vrste vabi proaktivno in motivirano osebo, ki bo zasedla delovno mesto Asistent v komerciali (m/ž).

Imate izkušnje s komercialo? Si želite novih izzivov?
Pričakujemo vašo prijavo!

Vaše delo bo obsegalo:
- spremljanje in obdelava toka blaga – nabava – prodaja, izdelava vse potrebne dokumentacije za nemoten tok blaga glede na zakonodajo in potrebe internetnih naročnikov
- spremljanje naročil internetnih kupcev, obdelava naročil in izdelava potrebnih dokumentov za dobavo blaga
- reševanje morebitni reklamacij
- spremljanje in obdelava prejetih in izdanih dokumentov
- pridobivanje podatkov o potencialnih kupcih
- predstavitve portfelja izdelkov delodajalca in posredovanje informacij namenjenih potencialnim internetnim kupcem
- priprava ali adaptacija promocijskih materialov delodajalca po navodilih delodajalca
- komunikacija s potencialnimi strankami po telefonu, elektronski pošti ali drugih komunikacijskih kanalih ali medijih, ki jih odobri delodajalec
- ostala navodila po navodilu nadrejene osebe

Pogoji

- znanje enega tujega jezika
- izpit B kategorije
- znanje in uporaba računalnika in programske opreme
- zaželene izkušnje na področju komerciale (ni pogoj)
- komunikativnost
- timski duh, pripadnost, organiziranost, natančnost

Dodatne informacije na telefonski številki 065 556 997 - Nina Sonc.

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem
- urejeno delovno okolje
- izplačilo božičnice
- priložnost za osebni in strokovni razvoj

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas