Deloglasnik - Strokovnjak za okolje, varnost in zdravje pri delu (m/ž) - Logatec - PF d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strokovnjak za okolje, varnost in zdravje pri delu (m/ž)

Logatec

Rok za prijavo:

Opis delovnega mesta

- upravljanje sistema okolja, varnosti in zdravja pri delu
- načrtovanje investicij na področju varnosti in zdravja pri delu ter sodelovanje z vodilnimi kadri v podjetju
- redno poročanje o učinkovitosti procesa varnosti in zdravja pri delu
- vzpostavljanje ključnih taktik in oblikovanje programa za zmanjšanje ali odpravo tveganj ter izpostavljenosti, ki vodijo do poškodb ali poklicnih bolezni ter zagotavljanje skladnosti z zakonodajo in korporacijskimi zahtevami
- vpeljevanje, vzdrževanje in zagotavljanje skladnosti vseh zahtev iz standardov iso 14001 in iso 45001
- priprava dnevnih, tedenskih, mesečnih akcij za zagotavljanje varnosti pri delu
- uvajanje zakonskih predpisov
- poznavanje in uporaba predpisov, navodil in drugih zahtev s področja svojega delokroga
- prepoznavanje in odpravljanje napak ter problemskih situacij s področja svojega delokroga
- priprava podatkov, poročil in analiz ter poročanje uporabnikom

Pogoji

Od kandidata/kandidatke pričakujemo:
- končana najmanj 6. stopnja izobrazbe, zaželjeno tehnične smeri
- izkušnje na področju okolja, varnosti in zdravju pri delu ter požarnega varstva so zaželjene
- tekoče znanje slovenskega in angleškega jezika

Kandidati naj svoje prijave pošljejo v slovenskem in angleškem jeziku preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- redna zaposlitev za nedoločen čas
- samostojno in dinamično delo
- 13 plača
- uspešnostni bonus
- 1-izmensko delo
- možnost osebnega in strokovnega razvoja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Varnost in zaščita

Kraj dela:

Osrednjeslovenska