Deloglasnik - Operativni tehnolog (m/ž) - Ljubljana - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Operativni tehnolog (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje z več kot 25-letno tradicijo delovanja. Naša glavna dejavnost je posredovanje na področju zaposlovanja, izvajanje kadrovskih storitev, izobraževanja ter svetovanje. Strokovne rešitve, ki jih ponujamo v okviru naših storitev, so plod domačega znanja in izkušenj ob nenehnem spremljanju ter proučevanju najboljših praks iz razvitega sveta.

Uspešno proizvodno podjetje, s sedežem v Ljubljani, nudi stabilno in dolgoročno zaposlitev.

Delovne naloge:

  • nastavitve ter zagon strojev, linij in naprav v mehanski proizvodnji,
  • menjava orodij na strojih, liniji in na napravah,
  • izpolnjevanje tehnične dokumentacije,
  • druge naloge po navodilih nadrejenega.

Delo poteka v 3 izmenah.

Pogoji in pričakovanja:

  • Zaključena vsaj poklicna šola strojne smeri oziroma druge sorodne tehnične smeri,
  • izkušnje na področju nastavitev ter zagona strojev in naprav v mehanski proizvodnji,
  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • osnovna računalniška pismenost,
  • dobra pisno in ustna komunikacija v slovenskem jeziku,
  • željo po napredku in učenju, tehnična naravnanost kandidata.

Zaželeno:

  • vozniški izpit B-kategorije,
  • osnovno znanje angleškega jezika.

Ponujamo vam:

  • Priložnost za karierni napredek in sodelovanje za daljše obdobje,
  • redna plačila z vsemi dodatki, redno stimulacijo ter božičnico,
  • poleg osnovne bruto plače se bodo izplačali še dodatki: 15% na popoldansko izmeno, 50% na nočno izmeno, 50% na nadure, 50% na nedelje in praznike,
  • možnost strokovnega in plačnega napredovanja,
  • opravljanje dela v čisti in urejeni proizvodnji,
  • lokacija je dostopna s LPP prevozom,
  • lastni parkirni prostori.