Deloglasnik - Komercialist (m/ž) - Cerknica - EKSPRES EMBALAŽA, proizvodnja transportne in komercialne embalaže, d.o.o., RAKEK
Pošlji prijatelju

Komercialist (m/ž)

Cerknica

Rok za prijavo:

  • EKSPRES EMBALAŽA, proizvodnja transportne in komercialne embalaže, d.o.o., RAKEK
  • Telefon: 051 268 852

Opis delovnega mesta

- klicanje zbranih kontaktov
- predstavljanje storitev podjetja
- priprava ponudb
- svetovanje strankam o pravilni izbiri itd.

Iščemo osebo, ki zna predstavljati, prepričati in prodati. Osebo, ki je komunikativna in pozitivna, vztrajna in vestna.

Pričakujemo odprto, komunikativno in samozavestno osebo, ki si želi dela z ljudmi, prodaje in doseganja ciljev. Izkušnje v telefonski prodaji so zaželene, niso pa nujne. Naučili vas bomo vse, kar je potrebno vedeti.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

- zaposlujemo za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
- poskusno delo: 6 mesecev
- delovni čas: 40 ur/teden
- urnik dela: dopoldan

Delali boste v sklopu mlade in sproščene ekipe. Sodelavci se med seboj spoštujemo, vedno pa lahko računate na našo pomoč.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)