Deloglasnik - Knjigovodja (m/ž) - Ivančna Gorica - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Knjigovodja (m/ž)

Ivančna Gorica

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje z več kot 25-letno tradicijo delovanja. Naša glavna dejavnost je posredovanje na področju zaposlovanja, izvajanje kadrovskih storitev, izobraževanja ter svetovanje. Strokovne rešitve, ki jih ponujamo v okviru naših storitev, so plod domačega znanja in izkušenj ob nenehnem spremljanju ter proučevanju najboljših praks iz razvitega sveta.

Naš naročnik je slovensko podjetje, ki je del skupine več mednarodnih podjetij. Za svoje specifično delovanje na gradbenem področju imajo več kot 30 let izkušenj.

V manjšem kolektivu podjetja, ki deluje na področju gradbeništva, iščemo novega sodelavca za knjigovodska opravila. Zaposlitev bo sklenjena direktno s podjetjem za nedoločen čas. Lokacija podjetja se nahaja v Ivančni Gorici, za kar je potrebno imeti lastni prevoz.

Delo poteka v 1 izmeni v dopoldanskem času na lokaciji podjetja. Čez čas bo možno delati kakšen dan tudi od doma.

Delovne naloge:

  • operativna in administrativna dela,
  • fakturiranje ter knjiženje (prejetih/izdanih) faktur v programu Vasco,
  • izdelava ponudb (v angleščini in slovenščini),
  • priprava obrazcev in dokumentov,
  • pisanje tedenskih poročil za lastnike podjetja,
  • vnos podatkov v sistem poročanja,
  • mesečni obračun DDV s poročilom,
  • obdelava podatkov za obračun plač...

Pogoji in pričakovanja:

  • zaključena vsaj V. stopnja izobrazbe družboslovne ali druge ustrezne smeri,
  • znanje uporabe enega izmed standardnih računovodskih programov (zaželeno: program Vasco),
  • samostojno opravljanje knjigovodskih opravil (približno 5 let delovnih izkušenj),
  • aktivno znanje slovenskega jezika,
  • osnovno znanje angleškega jezika,
  • osnovno znanje računalniških programov (MS Office),
  • vozniški izpit B kategorije,
  • natančnost, zanesljivost, vestnost, urejenost.

Ponujamo vam:

  • dolgoročna redna zaposlitev za polni delovni čas, s trajanjem pogodbe za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev,
  • delo v prijetnem delovnem okolju,
  • možnost brezplačnega parkiranja,
  • v času poskusnega obdobja predvideno plačilo 1.700,00 € bruto, nato sledi primerno zvišanje z variabilnim delom,
  • izplačilo malice v višini 7,96 €,
  • izplačilo prevoza v višini cene javnega prevoza ali 0,19€/km,
  • služben telefon,
  • služben računalnik (tudi za osebno rabo),
  • možnost plačanih izobraževanj.