Deloglasnik - Natakar (m/ž) - Kranjska Gora - Hit Alpinea d.o.o.
Pošlji prijatelju

Natakar (m/ž)

Kranjska Gora

Rok za prijavo:

Si želiš pridružiti kolektivu vodilnega podjetja na področju turizma in hotelirstva v Kranjski Gori? So komunikativnost, prijaznost, urejenost in pozitivna naravnanost lastnosti, s katerimi se lahko zlahka poistovetiš? Te veseli delo z različnimi ljudmi?

Če si oseba, ki jo veseli delo v gostinstvu in si željna novih izzivov, te vabimo k sodelovanju za delo v strežbi.

Kaj bodo vaše naloge in odgovornosti?

  • sprejemanje naročil in izvajanje strežbe,
  • izvajanje standardov, navodil in normativov s področja strežbe,
  • zagotavljanje reda in čistoče v jedilnici, baru in ostalih prostorih strežbe,
  • priprava prostora, bifejske mize in jedilnih miz v skladu s standardom,
  • obračun in vsakodnevno odvajanje iztržka v blagajno oziroma na odrejeno mesto,
  • druga dela po navodilih nadrejenega.

Od vas pričakujemo:

  • IV. ali V. stopnja izobrazbe gostinske ali druge ustrezne smeri,
  • najmanj 1 leto delovnih izkušenj z delom v strežbi oz. na področju gostinstva,
  • aktivno znanje slovenskega jezika in pogovorno znanje enega tujega jezika,
  • sposobnost učinkovite komunikacije,
  • profesionalen pristop do gostov oz. strank,
  • samostojnost in zanesljivost pri delu.

Nudimo vam:

  • redno delovno razmerje za polni delovni čas s poskusno dobo 2 meseca,
  • možnost dolgoročnega sodelovanja,
  • možnost osebnostnega in strokovnega razvoja,
  • možnosti nagrajevanja in napredovanja,
  • dodatna izobraževanja in usposabljanja v skladu z delovnimi potrebami,
  • možnost začasne nastanitve v naših sobah.

Vaše prijave z življenjepisom oddajte preko portala Deloglasnik.