Deloglasnik - Operater HEX (m/ž) - Kamnik - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Operater HEX (m/ž)

Kamnik

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje z več kot 25-letno tradicijo delovanja. Naša glavna dejavnost je posredovanje na področju zaposlovanja, izvajanje kadrovskih storitev, izobraževanja ter svetovanje. Strokovne rešitve, ki jih ponujamo v okviru naših storitev, so plod domačega znanja in izkušenj ob nenehnem spremljanju ter proučevanju najboljših praks iz razvitega sveta.

Danfoss Trata je vodilno podjetje na globalnem trgu na področju ogrevanja, hlajenja in klimatizacije. Ponujamo vam možnost, da postanete del Danfossove družine in se pridružite delovni ekipi v Kamniku.

Svetovno znano podjetje Danfoss Trata, ki slovi po naprednih tehnologijah, kakovosti, zanesljivosti in inovativnosti, išče nove sodelavce za delo v proizvodnji v Kamniku!

Delovne naloge:

  • Priprava in nastavitev stroja stiskalnice;
  • priprava in nastavitev stroja orodja v stiskalnici;
  • priprava in nastavitev programa stiskalnice;
  • sproščanje in zagotavljanje kakovosti izdelkov za serijsko proizvodnjo;
  • izvajanje meritev po planu kontrole;
  • izvajanje delovnih operacij in izdelava izdelkov in polizdelkov po tehnološki dokumentaciji in uporaba predpisanih materialov;
  • poročanje o poteku del in o opaženih nepravilnostih;
  • izpolnjevanje delovne dokumentacije;
  • poznavanje metod (IATF, TPM, 5S, SMED).

Pogoji in pričakovanja:

  • Izobrazba tehnične smeri,
  • delo poteka v dveh izmenah (tretja izmena po potrebi),
  • ročne spretnosti in sposobnost hitrega učenja.

Ponujamo vam:

  • Zaposlitev v hitro rastočem in dinamičnem mednarodnem okolju,
  • pogodbo za določen čas, možnost zaposlitve za nedoločen čas,
  • konkurenčna osnovno bruto plača,
  • dodatek za delovno dobo (0,6%), dodatek za popoldansko delo (10%) in nočno delo (50%), nadure (50%),
  • mesečni bonus za delovno uspešnost do 10% osnovne plače,
  • maksimalno neobdavčen regres in izplačilo 13. plače,
  • izplačilo malice, ki znaša 7,96 €/dan,
  • prevoz plačan po kilometrini (0,21 €/km),
  • možnost strokovnega in plačnega napredovanja,
  • razgibano in dinamično delo.