Deloglasnik - Poslovni asistent / Prodajno nabavni referent (m/ž) - Maribor - Emitter electronics
Pošlji prijatelju

Poslovni asistent / Prodajno nabavni referent (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Emitter electronics

Podjetje Emitter Electronics, z več kot 30-letno tradicijo, je vodilno podjetje na področju razvoja in proizvodnje elektronskih naprav in sistemov za industrijo specialnih vozil. Naše rešitve so prisotne v več kot 40 državah sveta, kar nas uvršča med pomembne igralce na globalnem trgu. Naša vizija je dolgoročna rast in razvoj, s ciljem postati eden ključnih globalnih proizvajalcev v tej branži. Več o podjetju in naših inovativnih rešitvah lahko izveste na www.emitter.org.

Opis delovnega mesta

Da bi nadaljevali to uspešno pot, iščemo Poslovno asistentko / Komercialista – nekoga, ki bo s svojim znanjem, izkušnjami in energijo prispeval k nadaljnjemu razvoju podjetja.

Kaj bo vaš prispevek:
- delo v ERP programu Pantheon - Datalab (izdajanje ponudb, računov, naročil, urejanje sestavnic - priučitev)
- komuniciranje s strankami
- naročanje materiala in stik z zunanjimi dobavitelji
- podpora marketinškim aktivnostim
- upravljanje korespondence in občasno prevajanje gradiva v angleški jezik

Pogoji

- osebnostne lastnosti, ki so nam pomembne
- navdušenje nad dinamičnim delom in želja po raznolikih izzivih
- izvrstne komunikacijske veščine in sposobnost vzpostavljanja odnosov
- proaktivnost, samoiniciativnost in osredotočenost na stranke
- fleksibilnost, natančnost, zanesljivost in pozitiven odnos do življenja in dela

Kaj pričakujemo od vas:
- izobrazba: Zaželena visoka ali višješolska izobrazba ekonomske, komercialne ali podobne smeri
- izkušnje: Vsaj 5 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu; izkušnje so pomembne, vendar cenimo tudi zagnanost in željo po učenju
- jezikovne spretnosti: Aktivno znanje angleškega jezika
- digitalne spretnosti: Odlično znanje uporabe računalniških orodij (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- samostojnost in odgovornost: Zmožnost samostojnega opravljanja nalog in prevzemanja odgovornosti

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

5

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Internet

Kaj vam ponujamo

- zanimivo in dinamično delo v dopoldanskem času
- priložnost za sodelovanje v uspešnem in mednarodno priznanem podjetju
- dolgoročno sodelovanje z možnostjo osebnega in strokovnega razvoja
- prijazno delovno okolje in odlični sodelavci
- stimulativno plačilo, ki odraža vaš prispevek in dosežke

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas