Deloglasnik - Ličar v mokri lakirnici (m/ž) - Horjul - Metrel Mehanika d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ličar v mokri lakirnici (m/ž)

Horjul

Rok za prijavo:

  • Metrel Mehanika d.o.o.

Podjetje Metrel Mehanika d.o.o. je dejavno na področju kovinske predelovalne industrije. Začetki podjetja segajo v leto 1956. Danes podjetje zaposluje 190 sodelavcev.

Naš namen in cilj je zadovoljiti zahteve naših naročnikov tako po kakovosti, kot po dogovorjenem roku izdelave.

Da bi bili še boljši, krepimo uspešne delovne ekipe, zato vas vabimo k sodelovanju!

Vaše glavne delovne naloge bodo obsegale:

  • priprava kosov na lakiranje (ščitenje)
  • lakiranje kosov skladno z zahtevami kupcev
  • kontrola kosov in vodenje spremne dokumentacije
  • druga dela po navodilu nadrejenega

Pričakujemo:

  • zaželena izobrazba IV. stopnje smer ličar ali primerljive delovne izkušnje v mokri ali prašni lakirnici
  • možnost priučitve
  • osnovna tehniška pismenost (delovna navodila, delavniške risbe,...)
  • odgovoren odnos do dela
  • zanesljivost in natančnost
  • dobro znanje slovenskega jezika

Novemu sodelavcu ponujamo:

  • zaposlitev za določen čas
  • možnost izobraževanj in strokovnega napredovanja
  • delo v uspešnem slovenskem, na tuje trge usmerjenem podjetju
  • delo v 2 - izmenah
  • zagotovljeno parkirno mesto
  • dodatne ugodnosti za zaposlene: neformalna druženja, aktivno športno društvo, dodatno prostovoljno pokojninsko zavarovanje,...