Deloglasnik - Svetovalec pri prodaji / Blagajnik (m/ž) - Ljubljana - Magistrat International d.o.o.
Pošlji prijatelju

Svetovalec pri prodaji / Blagajnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Magistrat International d.o.o.

Emporium je modno nakupovalno središče, ki na enem mestu ponuja več kot 111 svetovno priznanih blagovnih znamk urbane, visoke in športne mode za ženske, moške in otroke.

Opis delovnega mesta

Pridružite se naši izjemni ekipi in spremenite svojo strast do mode v uspešno kariero!

V naše vrste vabimo nove sodelavce, ki jih moda navdušuje in navdihuje, so zanesljivi, verjamejo vase, se ne ustrašijo novih izzivov, jih sprejemajo z odprtostjo in zagnanostjo ter prevzamejo odgovornost za svoje delo in odločitve. Iščemo osebe, ki so pripravljene slediti viziji našega podjetja, prispevati k njenemu uresničevanju ter soustvarjati njegovo prihodnost.

Vaše naloge in odgovornosti:
- svetovanje strankam pri izbiri modnih oblačil, obutve in dodatkov in zagotavljanje vrhunskega nakupovalnega doživetja
- informiranje strank o aktualnih modnih trendih in promocijah
- skrb za ustrezno postavitev izdelkov ter urejenost skladišč
- sodelovanje z ekipo in vodstvom trgovine za doseganje prodajnih ciljev
- izpolnjevanje dnevnih in tedenskih nalog

Kraj dela: Emporium, BTC Ljubljana.

Pogoji

Kaj od vas pričakujemo?
- strast do mode in poznavanje najnovejših modnih trendov in smernic
- veselje do dela z ljudmi in motiviranost do svetovanja in prodaje
- izjemne komunikacijske sposobnosti
- sposobnost za timsko delo
- pozitivno naravnanost in prilagodljivost

Če vas je oglas nagovoril, se vidite kot del naše ekipe in ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo, da nam svoj življenjepis in prošnjo posredujete preko portala Deloglasnik.

Kontaktirali bomo samo tiste kandidate, ki ustrezajo navedenim zahtevam.

Kaj vam ponujamo

Kaj ponujamo?
- fleksibilen delovni čas, možnost zaposlitve za 30 ali 40 ur
- takojšen začetek dela in možnost zaposlitve za nedoločen čas
- stimulativno plačilo in možnost napredovanja
- super ugodnosti pri nakupu oblačil
- nadpovprečen regres
- dinamično in kreativno delovno okolje
- uvajanje in dodatna izobraževanje
- bližino brezplačnih parkirnih mest
- službene piknike in novoletne zabave
- popuste pri nakupu pijače in hrane v notranjosti trgovine in bližnji okolici

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije