Deloglasnik - Strokovni delavec za obračun plač (m/ž) - Ljubljana - Sintal Koncern
Pošlji prijatelju

Strokovni delavec za obračun plač (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Sintal Koncern

Opis delovnega mesta

Največja družba za varovanje v Sloveniji vabi v svojo ekipo strokovnega delavca za obračun plač (m/ž).

Vam izziv predstavlja delo, pri katerem vam ne bo dolgčas? Vas veseli delo s številkami?

Vabimo vas, da se kot strokovni sodelavec za obračun plač pridružite ekipi največje družbe za varovanje v Sloveniji.

Naši strokovni sodelavci na področju obračuna plač opravljajo naslednja dela in naloge:
- obračun plač in drugih prejemkov
- priprava, oddaja in vodenje evidenc
- kontrola podatkov
- spremljanje aktualne zakonodaje
- skrb za arhiviranje dokumentacije
- druga dela in naloge po navodilih vodstva

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- najmanj srednješolsko izobrazbo ekonomske smeri
- vsaj 3 leta delovnih izkušenj
- usposobljenost za delo z računalnikom in programskimi orodji

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Kaj vam ponujamo

Kaj nudimo?
- možnost zaposlitve za nedoločen čas s 3-mesečnim poskusnim delom
- stimulativno delovno okolje
- pridobivanje novih znanj pod strokovnim vodstvom izkušenih sodelavcev
- možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja
- možnost brezplačnega parkiranja
- možnost brezplačne vadbe v naših telovadnicah

Kdo smo Sintal?
Sintal smo v prvi vrsti ljudje, ki širimo občutek varnosti in s skupno energijo uspešno premagujemo še tako velike izzive. Dosežki naše ekipe so zaznamovali področje varovanja, kjer smo uveljavljeni kot:
- največja družba za varovanje v Sloveniji z več kot 30-letno tradicijo
- organizacija z najvišjo povprečno plačo v naši dejavnosti in koncern, ki uporablja visoko tehnologijo pri svojem delu

Zaradi velikosti in rasti podjetja se za izkušene in ambiciozne sodelavce neprestano odpirajo možnosti za napredovanje. Zaposlene podpiramo tudi pri dodatnih izobraževanjih.

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

Vabimo vas, da se nam pridružite!

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije