Deloglasnik - Tehnolog (m/ž) - Ljubljana - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnolog (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
  • Telefon: 01 23 00 860

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje z več kot 25-letno tradicijo delovanja. Naša glavna dejavnost je posredovanje na področju zaposlovanja, izvajanje kadrovskih storitev, izobraževanja ter svetovanje. Strokovne rešitve, ki jih ponujamo v okviru naših storitev, so plod domačega znanja in izkušenj ob nenehnem spremljanju ter proučevanju najboljših praks iz razvitega sveta.

Opis delovnega mesta

Danfoss Trata je vodilno podjetje na globalnem trgu na področju ogrevanja, hlajenja in klimatizacije. Ponujamo vam možnost, da postanete del Danfossove družine in se pridružite delovni ekipi v Ljubljani.

V okviru zagotavljanja optimalne kakovosti izdelkov ter produktivnosti v proizvodnji, bodo vaše odgovornosti predvsem:
- vključevanje izboljšav in nadgradenj v proizvodno-tehnološki proces ki nastanejo kot posledica projektov avtomatizacije ali projektov uvajanja novih izdelkov
- podpora tehnikom proizvodnje pri zagotavljanju pravočasne izvedbe proizvodnih nalogov
- izdelava proizvodne dokumentacije navodila za delo ali nastavitve stroja
- izdelava tehnoloških matičnih podatkov kosovnic tehnoloških postopkov in drugih potrebnih podatkov v sistemu sap
- vodenje procesa sprememb na izdelku ali opremi z uporabo sistemskih orodij
- sodelovanje pri presojah ter izvedba korektivnih in preventivnih ukrepov

Pogoji

- vsaj VI. stopnja izobrazbe strojništva ali mehatronike
- vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu v proizvodnem podjetju področje proizvodnje tehnologije kakovosti ali razvoja
- poznavanje osnov in uporabe digitalnega prenosa podatkov na polno-avtomatizirani proizvodni liniji predstavlja prednost
- aktivno znanje angleščine
- dobro računalniško znanje (SAP, excel, PPT)
- sposobnost timskega dela in učinkovite komunikacije z različnimi deležniki
- proaktivnost in usmerjenost v iskanje novih rešitev

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

- zaposlitev za nedoločen čas v uspešnem mednarodnem podjetju
- zahtevnosti primerno in na trgu konkurenčno plačilo
- vključenost v sodobne koncepte tehnologije ter priložnost za uresničevanje idej izboljšav in novih konceptov
- nadpovprečno visok regres
- izplačilo 13 plače
- izplačilo malice ki znaša 796 €/dan
- prevoz plačan po kilometrini 021 €/km

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije