Deloglasnik - Področni vodja maloprodaje (m/ž) - Ljubljana - Mlinar S d.o.o.
Pošlji prijatelju

Področni vodja maloprodaje (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Mlinar S d.o.o.

Mlinar je, s stoletno tradicijo poslovanja, vodilno podjetje v pekarski industriji na Hrvaškem. Do danes smo razvili priznano mrežo blagovne znamke, ki šteje več kot 200 trgovin na Hrvaškem in 18 v Sloveniji ter več kot 100 drugih maloprodajnih enot v akviziranih podjetjih. Specializirani smo za prodajo raznovrstnih pekovskih izdelkov in dobrot. Kot največji proizvajalec pekovskih izdelkov, zaposlujemo več kot 2000 delavcev na Hrvaškem in več kot 60 delavcev v Sloveniji, kateri vsakodnevno delijo svojo predanost in izkušnje v oblikovanju bogate ponudbe najboljših pekovskih izdelkov.

Opis delovnega mesta

Za potrebe koordiniranja dela v maloprodajni verigi v Sloveniji iščemo področnega vodjo maloprodaje.

Področni vodja maloprodaje je zadolžen za koordiniranje dela v petnajstih poslovalnicah v Osrednjeslovenski regiji s širšo okolico. Koordinira delo prodajalcev in poslovodij, skrbi za organizacijo dela, izgled poslovalnic in prodajo izdelkov najvišje kakovosti. Zadolžen je za sooblikovanje politike cen, sodeluje pri oblikovanju marketinških aktivnosti, poroča upravi o dogajanju na terenu, vpeljuje novitete in sodeluje pri iskanju novih lokacij za širjenje maloprodajne verige.

- znanje in izkušnje v prehrambni industriji na podobnem delovnem mestu kot je razpisano
- odlične prodajne in organizacijske sposobnosti
- računalniška pismenost in uporaba MS Office
- znanje hrvaškega in angleškega jezika
- visoka mera natančnosti v delu, urejenost, vztrajnost
- visoka stopnja kreativnosti, samoiniciativnosti in iznajdljivosti
- vozniški izpit B kategorije
- V. ali VI. stopnja izobrazbe

Pridružite se nam in bodite tudi vi zasluženi za razvoj najmodernejše pekarske industrije v regiji!

Vaše življenjepise pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program

Jeziki:

Hrvaški (napredno), Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- stimulativen osebni dohodek
- služben avtomobil z možnostjo koriščenja v lastne namene
- delo v stabilnem, hitro rastočem podjetju
- konstantna interna izobraževanja, teambuildingi in različna druženja na ravni skupine
- delo je večinoma terensko, urnik gibljiv
- zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije