Deloglasnik - Nastavljalec strojev / Vodja izmene (m/ž) - Ljubljana - TOTRA PIPES d.o.o.
Pošlji prijatelju

Nastavljalec strojev / Vodja izmene (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • TOTRA PIPES d.o.o.
  • Naslov: Trpinčeva ulica 49, 1000 Ljubljana
  • Spletna stran: http://www.totra.si/

TOTRA PIPES d.o.o. že več kot 65 let izdeluje cevi iz polietilena, ki se izredno uspešno uporabljajo v cevnih sistemih za oskrbo s pitno vodo ter za distribucijo zemeljskega plina.

Medse vabimo nove sodelavce za delo v proizvodnji:

1 delavec

Delovne naloge:​

  • Napeljevanje linij, nastavljanje strojev in opravljanje proizvodnih del,
  • Zagotavljanje kakovosti proizvodov,
  • Izvajanje meritev proizvodov,
  • Izpolnjevanje kontrolnih kart proizvodov,
  • Nadziranje poteka procesa, izdelovanje poročil o proizvodnji,
  • Koordinacija del in opravil ter priprava delovnih mest,
  • Zagotavljanje varnosti na delovnih mestih in nadzor nad izvrševanjem predpisov iz varstva pri delu in požarnega varstva,
  • Spremljanje podatkov o izmetu,
  • Skrb za čistočo v delovnem okolju.

Pričakujemo:

  • zaključena najmanj poklicna izobrazba tehnične smeri,
  • zaželen izpit za viličarista in izpit B kategorije,
  • osnovno računalniško znanje,
  • 2 leti delovnih izkušenj,
  • odgovornost za kakovostno opravljanje dela ter skrbno ravnanje z materialom in delovnimi sredstvi,
  • pripravljenost za delo v skupini,
  • pripravljenost za delo v treh izmenah.

Nudimo:

  • delo v urejenih delovnih prostorih in dobrem kolektivu,
  • stimulativno plačo glede na uspešnost,
  • možnost napredovanja,
  • delo poteka v treh izmenah.

Ustrezne kandidate vabimo, da se na delovna mesta prijavite preko portala Deloglasnik.