Deloglasnik - Komercialist (m/ž) - Ljubljana - TOTRA PIPES d.o.o.
Pošlji prijatelju

Komercialist (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • TOTRA PIPES d.o.o.
  • Naslov: Trpinčeva ulica 49, 1000 Ljubljana
  • Spletna stran: http://www.totra.si/

TOTRA PIPES d.o.o. že več kot 65 let izdeluje cevi iz polietilena, ki se izredno uspešno uporabljajo v cevnih sistemih za oskrbo s pitno vodo ter za distribucijo zemeljskega plina.

Medse vabimo nove sodelavce:

1 prosto delovno mesto

Delovne naloge:​

  • Delo v komercialnem oddelku pri nabavi in prodaji tako na domačem kot izvoznem trgu
  • Iskanje novih potencialnih kupcev in vzdrževanje kontakta z že obstoječimi kupci
  • Pripravljanje ponudb, izstavljanje faktur, dobavnic ter ostale dokumentacije
  • Pripravljanje mesečnega poročila o prodaji
  • Vodenje ostale predpisane evidence
  • Skrb za ažurnost stanja zalog, šifrantov
  • Odlaganje in arhiviranje poslovne dokumentacije in opravljanje ostalih komercialnih del po navodilih nadrejenega
  • Skrb za čistočo na delovnem mestu

Pričakujemo:

  • Najmanj srednja strokovna izobrazba tehnične ali ekonomske smeri
  • Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu
  • Komunikativnost, samoorganiziranost, samoiniciativnost, urejenost
  • Poznavanje programov MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Tekoče znanje in uporaba angleškega jezika
  • Izpit B kategorije
  • Pripravljenost za delo v skupini

Nudimo:

  • delo v urejenih delovnih prostorih in dobrem kolektivu,
  • redno in stimulativno plačo glede na uspešnost
  • možnost napredovanja
  • zaposlitev za določen čas z možnost dolgoročnega sodelovanja

Ustrezne kandidate vabimo, da se na delovna mesta prijavite preko portala Deloglasnik.