Deloglasnik - Samostojni referent (m/ž) - Ljubljana - Modra zavarovalnica, d. d.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Samostojni referent (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Modra zavarovalnica, d. d.

Poskrbite za svojo finančno varnost po upokojitvi ter si znižajte dohodnino. Pridružite se skoraj 300 tisoč varčevalcem pri Modri.

Verjamemo, da je kakovostno življenje pravica vseh. Nas in generacij, ki prihajajo za nami

Z izkušnjami in z izvrstnim poznavanjem pokojninskega sistema, delovne in davčne zakonodaje, ustvarjamo družbo, v kateri bodo imeli ljudje vseh starosti čas in sredstva, da dobro živijo.

Modra je bila ustanovljena oktobra 2011. Danes smo ena od ključnih družb, ki pomaga vzdrževati stabilen pokojninski sistem v Sloveniji.

Več kot 300 tisoč varčevalcem in 2.200 delodajalcem omogočamo, da varčujejo za bolj kakovostno življenje po upokojitvi.

Opis delovnega mesta

- izvajanje procesa ob vključitvi ali izstopu zavarovancev
- vodenje registra osebnih računov zavarovancev
- komuniciranje z zavarovanci, skrbniško banko, regulatornimi in nadzornimi organi
- sodelovanje z zunanjimi poslovnimi partnerji na področju zavarovalnih produktov
- knjiženje na področju premij zavarovalnih produktov ter usklajevanje analitičnih evidenc z glavno knjigo
- izdelava zakonskih in podzakonskih poročil s področja dela
- spremljanje zakonodaje s področja dela
- sodelovanje pri razvoju in uvajanju informacijske podpore za področje dela

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- visoko oziroma višjo stopnjo izobrazbe ekonomske, upravne ali druge družboslovne smeri
- v primeru večletnih delovnih izkušenj možna tudi srednješolska izobrazba ustrezne smeri
- vsaj 3 leta delovnih izkušenj
- poznavanje s področja zavarovalništva, financ, pokojninskih skladov
- usposobljenost za delo z računalnikom (obvezno poznavanje MS Office)
- odgovornost, strokovnost in natančnost
- pozitivna naravnanost in usmerjenost k delu v timu
- samoiniciativnost in sposobnost analitičnega razmišljanja
- znanje slovenskega jezika

Zaželeno:
- izkušnje dela s strankami
- znanje angleškega jezika

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno), Slovenski (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- stimulativno delovno okolje,
- prijazen in spodbuden kolektiv, ki ceni in spoštuje raznolikost,
- možnost dodatnih usposabljanj in izobraževanj s področja dela,
- družini prijazno podjetje (lažje usklajevanje zasebnega in poklicnega življenja),
- urejene delovne prostore in predvidljiv delovni čas,
- dodatno pokojninsko zavarovanje,
- veliko priložnosti za karierno in osebno rast.

Z izbranim kandidatom oz. kandidatko se sklene pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas, polni delovni čas, ter poskusnim delom šest mesecev.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas