Deloglasnik - Skladiščnik (m/ž) - Dob pri Domžalah - ROLTEK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik (m/ž)

Dob pri Domžalah

Rok za prijavo:

Ste vestni, natančni in radi delate v urejenem skladišču ter si želite delati v podjetju, kjer lahko s svojim znanjem in zavzetostjo dosežete osebno rast ter pripomorete h nadaljnji rasti podjetja? Potem ste pravi kandidat! V kolektiv vabimo SKLADIŠČNIKA, ki je tehničen, organiziran, pozitiven, rad dela z ljudmi in ima veselje do urejenega delovnega okolja.

Če se v oglasu prepoznate, Vas spodbujamo, da se prijavite in postanete del kolektiva ROLTEK!

Kraj dela: Dob pri Domžalah

Naloge in opis delovnega mesta:

  • Prejem, izdaja, skladiščenje in spremljanje zalog materiala, izdelkov in zalog.
  • Prejem materiala in izdaja proizvodov iz skladišča.
  • Nadzor nad izdanimi in prejetimi materiali in proizvodi.
  • Skladiščna dokumentacija (vhodna/izhodna/interna).
  • Priprava materiala za razvoze in komisioniranje.
  • Odgovornost za ureditev skladišča in lokacij.
  • Odgovoren za ažurnost in red v skladišču.
  • Interna logistika.
  • Inventura.

Idealen kandidat:

  • Dokončana srednja šola (V. st.) logistike ali tehnične smeri.
  • Veselje do dela v skladišču.
  • Izpit za viličarja - zaželjeno, in vozniški izpit B-kategorije.
  • Obvladovanje skladiščnega poslovanja.
  • Poznavanje dela z računalnikom.
  • Vestnost, natančnost, vsestranskost in ročne spretnosti.
  • Organizacijske sposobnosti.
  • 3 leta delovnih izkušenj v proizvodnem podjetju ali podobno.

Ponujamo:

  • Začetno mentorstvo in celovito uvajanje v delovni proces.
  • Urejeno delovno okolje, odlični pogoji dela in pozitiven kolektiv.
  • Delo s kakovostno blagovno znamko.
  • Redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo in varna zaposlitev.
  • Športne aktivnosti in druge motivacije.
  • Možnost zaposlitve takoj.
  • Brezplačno parkirišče.

Kandidati, ki se prijavijo prej, imajo prednost, zato vas vabim h takojšnji prijavi.

Vaše prijave pričakujemo preko povezave za prijavo.

CENIMO PRIPADNOST, ZAVZETOST IN SMO CILJNO USMERJENI.

ROLTEK d.o.o. rolete-rolo vrata, Želodnik 19, 1233 DOB pri Domžalah