Deloglasnik - Osebni asistent (m/ž) - Ljubljana - DRUŠTVO SVELIPA
Pošlji prijatelju

Osebni asistent (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • DRUŠTVO SVELIPA
  • Naslov: Adamičeva cesta 3D, 1290 Grosuplje
  • Telefon: 041 482 272

Opis delovnega mesta

Pomoč invalidni osebi v vsakodnevnem življenju:
- gospodinjska pomoč
- spremstvo
- pomoč na delovnem mestu in v izobraževalnem procesu
- osebna pomoč

Zaposlimo 4 osebe – štiri delovna mesta.

Kraj: Ljubljana, okolica Ljubljane – Osrednjeslovenska regija, Savinjska regija, Dolenjska regija.

Pogoji

- osnovna šola
- osnovno znanje slovenskega jezika
- pričakujemo komunikativno osebo z veseljem do dela z ljudmi
- spoštljivost, odgovornost, zanesljivost, natančnost
- potrdilo o nekaznovanju

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

Za več informacij pokličite na 041 482 272.

Strokovna izobrazba:

II. stopnja – dokončana osnovna šola

Jeziki:

Slovenski (osnovno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen ali določen delovni čas
- zaposlitev za polni delovni čas
- po želji možnost dela za skrajšan delovni čas ali preko s.p.
- nesorazmerno porazdeljen delovnik
- dodatki na delovni čas ter drugi dodatki in prevoz ter malica
- izobraževanja v povezavi z osebno asistenco ter druga izobraževanja
- plača: od 1.268,04 eura bruto

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas, Partnersko sodelovanje

Plača:

Od 1268 EUR bruto

Partnersko sodelovanje ni delovno razmerje v smislu Zakona o delu, temveč nezavezujoč odnos med dvema ali več pravnimi osebami v smislu določb Zakona o obveznih obveznostih.