Deloglasnik - Skrbnik ključnih kupcev (m/ž) - Ljubljana, teren - Manpower d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skrbnik ključnih kupcev (m/ž)

Ljubljana, teren

Rok za prijavo:

  • Manpower d.o.o.
  • Naslov: Vodovodna cesta 101, 1000 Ljubljana
  • Telefon: 030 717 147
  • Spletna stran: http://www.manpower.si/
  • Kontaktna oseba: Melita Uršič

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, farmacevtsko podjetje z izkušnjami v distribuciji medicinske opreme, iščemo:

Skrbnik ključnih kupcev (m/ž).

Opis delovnih nalog:
- priprava in izvedba marketinške strategije, izvedba tržne analize
- vodenje prodajnih aktivnosti, pospeševanje prodaje in distribucije iz določenega programa
- sodelovanje pri sprejemanju odločitev o cenah, prodaji, oglaševanju, promociji, odnosih z javnostjo
- zbiranje in analiza podatkov o izpolnjevanju prodajnih načrtov, prihodkih, stroških, povečanju ali zmanjšanju prodaje iz določenega programa
- komuniciranje s ključnimi kupci in dobavitelji
- komuniciranje s programskimi partnerji
- skrb za nabavo in prodajo proizvodnega programa
- svetovanje strankam, tako o samem izdelku kot o pogojih nakupa
- skrb za količino blaga na zalogi, naročanje blaga in storitve za stranke
- odgovornost za izterjavo terjatev kupcev
- promocijske aktivnosti
- organizacija promocijske aktivnosti prodajnega programa na sejmih, priprava informacij za promocijo preko spletne strani
- priprava rednih poročil o realizaciji planov prodaje in nabave iz določenega programa
- poročanje o realiziranih prodajnih aktivnostih
- poročanje o ključnih ugotovitvah pri prodaji izdelkov
- - skrb za izvedbo načrtov nabav iz programa
- odgovoren za realizacijo prodajnih planov iz programa
- samostojno predlaga svoj strokovni razvoj
- opravljanje druge naloge po naročilu nadrejenega
- poročanje nadrejenemu o tedenskih aktivnostih v skladu z delovnim načrtom
- odgovoren za vse naloge iz svojega delovnega področja
- prizadevanje za realizacijo prodaje proizvodov določenega programa na slovenskem trgu

Lokacija: Ljubljana / teren.

Pogoji

Pričakujemo:
- vsaj V. stopnjo izobrazbe na medicinskem, farmacevtskem ali drugem ustreznem področju
- obvezno poznavanje postopka prijavljanja na razpise
- obvezno znanje dela v laboratoriju
- predhodne izkušnje na prodajnem področju v farmacevtski industriji predstavljajo prednost
- vozniško dovoljenje B kategorije
- aktivno znanje angleškega jezika
- analitične sposobnosti
- izvrstne profesionalne komunikacijske in medosebne veščine
- dobro poznavanje in razumevanje pomembnosti odnosa s strankami
- visoko motiviranost, proaktivnost, odlične sposobnosti reševanja problemov
- pripravljenost na terensko delo po celotni Sloveniji
- dobro poznavanje MS Office programov
- odprtost za učenje in prilagajanje na nove izzive

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- redno zaposlitev (neposredno na podjetju) za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo
- zelo dobro, stimulativno plačilo
- službeni avto z uporabo za zasebne namene
- možnost za strokovni in osebni razvoj

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas