Deloglasnik - Razvojno kontrolni tehnolog (m/ž) - Kamnik - Eta Kamnik, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Razvojno kontrolni tehnolog (m/ž)

Kamnik

Rok za prijavo:

  • Eta Kamnik, d.o.o.

Opis delovnega mesta

Si želiš soustvarjati uspešno zgodbo s 100 letno tradicijo? Imaš rad/a dobro hrano? Pridruži se ekipi ETA in razvij svoj potencial!

Bi te veselile naloge:
- sodelovanje pri vzdrževanju in delovanju sistema kakovosti in varnosti hrane
- pomoč pri organizaciji in usklajevanju dela v kontroli
- sodelovanje pri izboljšavah na področju kakovosti obstoječih produktov ter optimizacija tehnoloških delovnih procesov
- želja po razgibanem in raznolikem delu; pomoč pri implementaciji standarda IFS in novih tehnologij v proizvodnjo
- priprava receptur in spremnih dokumentov ter druge tehnološke dokumentacije (specifikacije, navodila za delo,…)
- reševanje reklamacij v primeru neskladij surovin, embalaže in pakirnega materiala
- higiena živil

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- visokošolsko izobrazbo živilske smeri
- zaželeno poznavanje sistema HACCP in IFS standarda
- zaželene izkušnje z laboratorijskim delom/poznavanje laboratorijskega dela
- poznavanje programov MS Office (Word, Excel)
- samostojnost, samoinciativnost, kreativnost in inovativnost
- dobre komunikacijske sposobnosti ter dobro delovanje v timu, integriteta podatkov
- usmerjenost v izboljšave, vztrajnost, prilagodljivost

Spretnosti:

Word, Excel

Kaj vam ponujamo

- pridobitev novih znanj in izkušenj v dinamičnem okolju
- zaposlitev za nedoločen čas, ter poizkusnim obdobjem 6 mesecev
- stimulativno plačilo in izplačilo poslovne uspešnosti
- vključitev v dodatno pokojninsko zavarovanje
- možnost izobraževanja in osebnostne rasti

Zakaj Eta Kamnik:
- delo v manjšem kolektivu za prepoznavno blagovno znamko v slovenskem lastništvu
- odlični, inovativni in trajnostno naravnani izdelki slovenskega porekla
- ogromni potencial za rast na trgu
- možnost osebnostne rasti in razvijanja potenciala

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas