Deloglasnik - Administrator v kadrovski službi (m/ž) - Ljubljana - Hotel Mons d.o.o.
Pošlji prijatelju

Administrator v kadrovski službi (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Hotel Mons d.o.o.

Ste pripravljeni postati del ekipe največje hotelske verige na svetu?

Marriott International Inc. je največja hotelska veriga, ki v svoj portfelj vključuje kar 30 najbolj zaželenih hotelskih znamk in šteje več kot 7.000 hotelov v več kot 130 državah. Ekipa hotela Four Points by Sheraton Ljubljana Mons je s predanimi in profesionalnimi sodelavci, ki srčno sledijo temeljnim vrednotam blagovne znamke ''Honest, Uncomplicated, Comfort'' in vodilu, da gostom dostavijo nepozabno doživetje, postala soustvarjalec globalnih sprememb dinamičnega hotelirstva. Soustvarjajte to zgodbo skupaj z nami!

Opis delovnega mesta

Vam ustreza hiter tempo življenja? Ste oseba, ki zna razmišljati izven ustaljenih okvirjev in ste željni novih izzivov? Če se najdete v opisu, vas Four Points by Sheraton Ljubljana Mons vabi k sodelovanju kot sodelavca/sodelavko za delovno mesto:

Administrator v kadrovski službi (m/ž).

Vaša naloga bo samostojno izvajanje kadrovske funkcije družbe:
- pomoč pri izvajanju postopkov zaposlovanja (objava prostega delovnega mesta, izvajanje selekcijskih postopkov in priprava zaposlitvene dokumentacije)
- pomoč pri izvajanju postopkov prenehanja delovnega razmerja
- fotokopiranje in skeniranje kadrovske dokumentacije
- delitev pošte po oddelkih, vpis vhodne in izhodne pošte
- naročanje pisarniškega materiala
- priprava dokumentacije za obračun plač
- usmerjanje telefonskih klicev, prejete pošte ter interne dokumentacije
- komunikacija s člani verige Marriott
- skrb za pravilno arhiviranje dokumentov in pogodb
- opravljanje vseh drugih administrativnih del

Pogoji

Pričakujemo:
- višješolsko izobrazbo kadrovske ali družboslovne smeri
- zaželjene delovne izkušnje na podobnih delovnih mestih
- prednost so izkušnje z delom v hotelirstvu
- računalniško pismenost, poznavanje dela v okolju Windows, znanje Office programov, poznavanje programov Vasco in Špica je prednost
- aktivno znanje angleščine
- samostojnost, komunikativnost, zanesljivost in odgovornost pri delu

Jeziki:

Angleški (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

In kaj vam nudimo mi? Delo v dinamičnem, mednarodnem delovnem okolju, ki vas profesionalno in osebnostno bogati. S svojim znanjem, kompetencami in predanostjo do dela boste s pomočjo ekipe dosegali zastavljene cilje in pričakovane rezultate. Imeli boste možnost dodatnega izpopolnjevanja in osebnostnega, kot tudi kariernega razvoja. Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas z možnostjo dogovora.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije