Deloglasnik - Pomočnik dietnega kuharja III v ZSV (m/ž) - Ljubljana - Univerzitetni rehabilitacijski inštitut RS - Soča
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Pomočnik dietnega kuharja III v ZSV (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Univerzitetni rehabilitacijski inštitut RS - Soča

Izvajamo celostno rehabilitacijo z namenom izboljšati kakovost življenja pacientov in vračanja v ustrezno življenjsko okolje.

Opis delovnega mesta

Zaposlimo Pomočnika (dietnega) kuharja III v ZSV (J033035).

Opis delovnega mesta:
- samostojna priprava toplih napitkov in hladnih jedi
- delitev obrokov na liniji in na tablet traku
- pomoč kuharju pri pripravi toplih obrokov
- vzdrževanje čistoče v kuhinji, strojev in kuhinjskega pribora

Pogoji

Pričakujemo:
- poznavanje pravil HACCP sistema,
- nižjo poklicno izobrazbo smeri gostinstvo in turizem,
- samostojnost pri delu, natančnost, zanesljivost, komunikativnost, samoiniciativnost

Prijave sprejemamo do vključno 9. septembra 2024, skupaj z dokazili o izpolnjevanju pogojev in življenjepisom, preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno)

- zaposlitev za določen čas, zaradi nadomeščanja daljše bolniške odsotnosti
- delo v sodelovanju s strokovnim timom
- polni delovni čas
- možnost brezplačnega parkiranja na lastnem parkirišču
- poskusno delo 1 mesec
- mesečno plačilo v skladu z zakonodajo za javni sektor

Vrsta zaposlitve:

Določen čas