Deloglasnik - Operater BO (m/ž) - Kamnik - Kamnik-Schlenk d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Operater BO (m/ž)

Kamnik

Rok za prijavo:

  • Kamnik-Schlenk d.o.o.

Kamnik-Schlenk d.o.o. smo uspešno kamniško podjetje, ki je del mednarodne skupine SCHLENK SE s sedežem v Nemčiji. Ukvarjamo se s proizvodnjo in trgovino kovinskih pigmentov.

Opis delovnega mesta

Uspešno kamniško podjetje zaposluje nove sodelavce! Preverite pogoje in se prijavite.

Trenutno zaradi upokojevanja naših dolgoletnih sodelavcev iščemo sodelavce na naslednjem delovnem mestu:

Operater BO (m/ž).

Kakšne bodo vaše naloge?
- samostojno vodenje tehnološkega procesa v proizvodnji
- izvajanje določenih delovnih operacij v proizvodnji
- občasno delo z viličarjem

Pogoji

Kaj od vas pričakujemo?
- 3- ali 2-letno poklicno šolo strojne, elektro ali druge ustrezne tehnične smeri
- predhodne izkušnje z delom v proizvodnji predstavljajo prednost
- prednost predstavlja opravljen izpit za vožnjo viličarja (ni pa pogoj)

Kaj vam ponujamo

Katere bonitete vam nudimo?
- stimulativne dodatke in dodatne dneve dopusta glede delovnega časa in pogojev dela (večizmensko delo, nočno delo)
- letno nagrajevanje uspešnosti ob koncu poslovnega leta (13. plača)
- maksimalni regres za letni dopust (v letošnjem letu smo zaposlenim izplačali 2.232 € regresa)
- možnost vplačevanja v shemo dodatnega pokojninskega zavarovanja
- maksimalno višino malice (7,96€/dan)

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas