Deloglasnik - Posluževalec CNC stroja (m/ž) - Grosuplje - Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Posluževalec CNC stroja (m/ž)

Grosuplje

Rok za prijavo:

  • Atama agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje z več kot 25-letno tradicijo delovanja. Naša glavna dejavnost je posredovanje na področju zaposlovanja, izvajanje kadrovskih storitev, izobraževanja ter svetovanje. Strokovne rešitve, ki jih ponujamo v okviru naših storitev, so plod domačega znanja in izkušenj ob nenehnem spremljanju ter proučevanju najboljših praks iz razvitega sveta.

Za podjetje, ki se ukvarja z razvojem in izdelavo kmetijskih strojev za mehansko obdelavo tal, iščemo posluževalca CNC stroja.

Delovne naloge:

  • posluževanje CNC proizvodnega stroja oziroma proizvodne linije
  • nastavljanje in pripravljanje CNC stroja
  • izvajanje kontrole in osnovno vzdrževanje stroja
  • pripravljanje in menjava orodja za obdelavo

Pogoji in pričakovanja:

  • izkušnje niso pogoj - delovno mesto je primerno za začetnike
  • izkušnje z uporabo ročnega orodja
  • odgovorno osebo željno novih znanj in s pozitivno naravnanostjo do dela in kolektiva

Ponujamo:

  • delo pri priznanem slovenskem delodajalcu z dolgoletno tradicijo
  • zaposlitev DIREKTNO v podjetju za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev
  • malica 7,00€/dan, prevoz na delo 0,21€/km
  • stimulativno nagrajevanje glede na individualno in skupinsko delovno uspešnost
  • druženje in povezovanje ob piknikih in izletih
  • letna izobraževanja in možnost osebnega razvoja.izkušnje niso pogoj - delovno mesto je primerno za začetnike
  • delo poteka v 2 izmenah