Deloglasnik - Vodja proizvodnje (m/ž) - Žalec - Manpower d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja proizvodnje (m/ž)

Žalec

Rok za prijavo:

  • Manpower d.o.o.
  • Naslov: Vilharjeva cesta 46, 1000 Ljubljana
  • Telefon: 031 702 329
  • Spletna stran: http://www.manpower.si/
  • Kontaktna oseba: Mirjam Kmetic

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, slovensko podjetje, ki ponuja širok program izdelkov iz nerjavnega jekla, iščemo kandidata za delovno mesto:

Vodja proizvodnje (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- vodenje proizvodnje s 25 delavci
- priprava terminskih planov proizvodnje
- urejanje po načelu vitke proizvodnje
- odprava ozkih grl v proizvodnji
- skrb za urejenost proizvodnje
- kontrola kvalitete
- načrtovanje in izdelava namenskih priprav za proizvodnjo
- sodelovanje pri uvajanju novih tehnologij
- motiviranje zaposlenih, skrb za razvoj zaposlenih
- sodelovanje pri razvoju novih izdelkov

Pogoji

Pričakujemo:
- ustrezno izobrazbo tehnične smeri, prednost imajo kandidati s področja strojništva
- poznavanje postopkov varjenja inox pločevine
- poznavanje postopkov obdelave inox pločevine
- uporaba programa Solidworks
- tekoče znanje angleškega ali nemškega jezika
- organizacija dela, vodenje in motivacija srednje velikih ekip

Delovne izkušnje (v letih):

3-5

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- možnost za karierno rast in razvoj
- odlične delovne pogoje v izkušeni in strokovno usposobljeni ekipi
- enoizmensko delo
- delo v stabilnem podjetju, s 30-letno tradicijo

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Savinjska