Deloglasnik - Vodilni razvojni inženir (m/ž) - Vrhnika - Siliko d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodilni razvojni inženir (m/ž)

Vrhnika

Rok za prijavo:

  • Siliko d.o.o.

SILIKO d.o.o. v svoje vrste vabi ambiciozno, odgovorno, organizirano in učinkovito naravnano osebo z željo sodelovanja v dinamičnem, razgibanem okolju, kjer izzivov ne zmanjka.

Opis delovnega mesta

V poslovni enoti Vrhnika medse sprejemamo novega člana v razvojni ekipi na delovnem mestu:

Vodilni razvojni inženir (m/ž).

Vaše delo bo obsegalo:
- osnovna znanja za uporabo programskega paketa CATIA
- dobro poznavanja produkta kot celote: oblika/funkcije, testiranja oz. validacije, proces izdelave in kakovosti
- pregled nad statusom projekta s tehničnega vidika: oblika/funkcije, simulacije in testiranja ter komunikacija (poročanje, usklajevane, pogajanje, …) s kupcem
- koordinacija dela ter skrb za prenos informacij med inženirji: design, simulacije in testiranja ter skrb za prenos informacij med razvojnimi tehnologi in tehnologi kakovosti
- postavitev tehničnih konceptov / smernic na podlagi osnovnih vhodnih podatkov (zahteve kupca, interne zahteve / omejitve, regulative, patentov, ipd.) z iskanje kompromisa med uvajanjem novih idej ter preverjenih rešitev
- sprejemanje odločitev v primeru tehničnih nejasnosti
- redno poročanje vodji razvoja o statusu projektov in tekočih problematikah
- sodelovanje pri oblikovanju izdelkov ter preverjanje skladnosti s produktom kot celote
- preverjanje skladnosti tehnične dokumentacije z vsemi zahtevami
- sodelovanje pri izbiri materialov in izdelavi analiz materiala za potrebe preverjanja ustreznosti za zahtevane funkcije a z upoštevanjem procesnih in kupčevih omejitev
- pomoč pri reševanju reklamacij ter tehničnih in komercialnih nejasnosti

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- zaključeno najmanj VII. stopnjo strokovne izobrazbe strojne smeri
- najmanj 5 let strokovnih izkušenj na področju konstrukcije izdelkov iz termoplastičnih materialov (zaželeno na področju avtomobilske industrije) in željo po nadaljnjem kariernem razvoju
- sposobnost delovanja v projektnih timih, natančnost, inovativnost, odgovornost, samostojnost pri izvajanju nalog in reševanju novih situacij in izkušnje pri vodenju in koordinaciji sodelavcev ter usmerjenost k rezultatom
- zelo dobro znanje vsaj enega tujega jezika: Nemščine ali Angleščine / vsaj B2

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

5

Jeziki:

Nemški (napredno), Angleški (napredno)

- zaposlitev za nedoločen čas, s šest mesečnim poskusnim delom v uspešnem, hitro rastočem podjetju, kjer boste soustvarjali razvoj vrhunskih izdelkov in tehnologij
- intenzivno in široko nadgradnjo znanj, delo v mladem zagnanem kolektivu
- vpetost v mednarodno okolje avtomobilske industrije

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije