Deloglasnik - Prodajalec v motoristični trgovini (m/ž) - Ljubljana - TC MOTO SHOP d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajalec v motoristični trgovini (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

Podjetje TC Moto shop d.o.o. je na našem trgu prisotno že od leta 1998. Ukvarjamo se s prodajo motorjev, scoterjev, oblačil in motoristične opreme. V zelo kratkem času smo postali eden večjih ponudnikov motoristične opreme v Sloveniji. V našem prodajnem salonu na Leskoškovi cesti 12 v Ljubljani vam poleg programa Suzuki, Kawasaki in skuterjev nudimo tudi kompletno opremo različnih blagovnih znamk , dodatne opreme, čelad, kovčkov kot so: GIVI, SHARK, SCHUBERTH, REVIT, ZANDONA, DAINESE, TCX, MUGENRACE, ...

Opis delovnega mesta

TC Moto shop išče nove okrepitve zaradi večje dinamike v podjetju.

Povečan obseg prodaje in novi programi pripeljejo do iskanja novih okrepitev v timu, željnih znanja ter vsakodnevnih izzivov.

Opis delovnih nalog:
- prodaja in svetovanjem kupcem, pomoč kupcem pri odločitvah in sklepanje hitrih kreditov
- informiranje kupcev o proizvodih
- delo na blagajni
- prevzem blaga in polnjenje prodajnih polic, deklariranje blaga
- skrb za čistočo, urejenost prodajnih prostorov
- reševanje reklamacij kupcev
- druga vrsta del, ki so sorodne narave

- glede izobrazbe pričakujemo vsaj srednješolsko/tehnično, trgovsko ali ekonomsko šolo
- večletne delovne izkušnje z delom v maloprodaji (poznavanje motorističnih izdelkov je prednost)
- izoblikovane prodajne veščine
- poznavanje dela v okolju MS Office ter zaželjeno poznavanje programa Pantheon

Pripravljenost na občasno terensko delo s službenim vozilom (vozniški izpit B kategorije, vozniški izpit A kategorije zaželen/ni pogoj).

V kolikor se v opisu dela prepoznate, vas vabimo, da svojo prijavo z življenjepisom oddate preko portala Deloglasnik.

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- trgovina je odprta od ponedeljka do petka 9-19h in soboto 9-17h. Nedelje, prazniki zaprto
- delo v prijetnem delovnem okolju ter kolektivu
- redno in pošteno plačilo, dodatna stimulacija za dosežene rezultate
- možnost napredovanja ter nadgradnje svojega znanja
- delovno razmerje za določen čas ali nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom (stvar vaše odločitve)
- vsaj ena sobota prosta
- dve izmensko delo od 9-12 in 13-18 ure ter 11 - 19 ure, sobote od 9 - 17 ure
- zelo dobro stimulativno nagrajevanje po doseženih rezultatih dela
- plačilo 1530 EUR bruto

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska